Novinky
Novinky od Aspire

  Dnes Vám představíme hned tři novinky pocházející z dílen oblíbené společnosti aSpire: SPRYTE, TIGON a X30 ROVER První je elektronická cigareta se systémem POD: aSpire Spryte   aSpire Spryte je elektronická cigareta s moderní technologií POD,...

více
Grip Uwell Crown 4

Grip Crown 4   od společnosti Uwell se těší veliké oblibě ve vaperské komunitě, a to díky preciznímu zpracování s designovými prvky, vysokému výkonu až 200W a pohodlnému ovládání.        Po vložení 2ks monočlánků 18650 si...

více
Bluetooth Sluchátka Jaybird X4

Jaybird X4 Jsou pro svou vysokou kvalitu zvuku,  odolnost vůči potu a vodě označována za jedny z nejlepších sportovních sluchátek poslední doby, navíc se mohou pochlubit dobíjecí lithium-iontovou bateríí která vydrží až 8...

více
Příchutě Shake & Vape CRAZY LAB

Příchutě Crazy Lab   pocházejí z Německa a jsou známy pro svou výbornou chuť, kterou potěší každého příznivce jednoduchých i komplexnějších příchutí. Vyrábí se s přísným důrazem na detail každé složky příchutě, pro...

více
Příchutě Shake &Vape Bastard Club

  Pochází z Malajsie, kde byly také vyrobeny, těšit se proto můžete na mimořádně sladkou chuť všech aromat. Připravte se na okouzlení vašich smyslů. Příchutě Bastard Club zaujmou zejména precizní přípravou, každá jejich příchuť...

více
Příchutě Shake and Vape Machawa

Příchutě MACHWA Pro Vás vytvořili odborníci z Kanady ve spolupráci s Malajsií a přinášejí Vám léto v kombinaci toho nejlahodnějšího a nejoblíbenějšího ovoce z tropů.  Jsou dodávány ve 120ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách,...

více
Úvod Síťové produkty

Síťové produkty

Výrobce  
Zobrazené produkty 1 - 36 z celkových 1688
Zobrazit stranu: 1 2 3 ... 47 »
Emulex LPe32000-M2 Gen 6 (32Gb), single-port HBA

Emulex LPe32000-M2 Gen 6 (32Gb), single-port HBA

Adaptér hostitelské sběrnice - PCIe 3.0 x8 nízký profil - 32Gb Fibre Channel Gen 6 x 1
Skladem
41 833,- Kč
Cisco Catalyst 3650-8X24UQ-L

Cisco Catalyst 3650-8X24UQ-L

Přepínač - L3 - řízený - 16 x 10/100/1000 (UPOE) + 8 x 100/1000/2.5G/5G/10G (UPOE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - desktop, Lze montovat do rozvaděče - UPOE (820 W)
Skladem
110 570,- Kč
SonicWall SOHO 250

SonicWall SOHO 250

Bezpečnostní zařízení - s SonicWALL Advanced Gateway Security Suite 3 roky - GigE - SonicWALL Launch Promo
Skladem
22 753,- Kč
SonicWall TZ350

SonicWall TZ350

Advanced Edition - bezpečnostní zařízení - s roční služba TotalSecure - GigE
Skladem
26 038,- Kč
Mellanox Switch-IB 2 SB7800

Mellanox Switch-IB 2 SB7800

Přepínač - inteligentní - 36 x 100 Gigabit QSFP28 - Lze montovat do rozvaděče
Skladem
484 785,- Kč
Emulex LPe31000-M6 Gen 6 (16Gb), single-port HBA (upgradeable to 32Gb)

Emulex LPe31000-M6 Gen 6 (16Gb), single-port HBA (upgradeable to 32Gb)

Adaptér hostitelské sběrnice - PCIe 3.0 x8 nízký profil - 16Gb Fibre Channel Gen 6 x 1
Skladem
32 182,- Kč
Ubiquiti UniFi Switch US-48-750W

Ubiquiti UniFi Switch US-48-750W

Přepínač - řízený - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10 Gigabit SFP+ + 2 x gigabitů SFP - Lze montovat do rozvaděče - PoE+
Skladem
25 906,- Kč
Mellanox InfiniBand SX6025

Mellanox InfiniBand SX6025

Přepínač - neřízený - 36 x FDR InfiniBand QSFP - Lze montovat do rozvaděče
Skladem
281 745,- Kč
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

Síťový kabel - SC několik režimů (M) do multirežim LC (M) - 5 m - optické vlákno - 50 / 125 mikron - OM3 - neobsahuje halogen - vodě - barva
Skladem
561,- Kč
C2G Cat6 Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable

C2G Cat6 Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable

Patch kabel - RJ-45 (M) do RJ-45 (M) - 3 m - UTP - CAT 6 - lisovaný, provedení bez hrbolků, licna - žlutá
Skladem
85,- Kč
C2G Cat6 Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable

C2G Cat6 Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable

Patch kabel - RJ-45 (M) do RJ-45 (M) - 3 m - UTP - CAT 6 - lisovaný, provedení bez hrbolků, licna - oranžová
Skladem
85,- Kč
Cisco Small Business SF350-24

Cisco Small Business SF350-24

Přepínač - L3 - řízený - 24 x 10/100 + 2 x kombinovaný Gigabit Ethernet/Gigabit SFP + 2 x 1000Base-X - Lze montovat do rozvaděče
Skladem
4 920,- Kč
Cisco Catalyst 9300

Cisco Catalyst 9300

Network Essentials - přepínač - L3 - řízený - 36 x 2.5GBase-T (UPOE) + 12 x 100/1000/2.5G/5G/10G (UPOE) - Lze montovat do rozvaděče - UPOE (490 W)
Skladem
223 153,- Kč
Mellanox ConnectX-4 Lx EN IC MT27712A0-FDCF-GE

Mellanox ConnectX-4 Lx EN IC MT27712A0-FDCF-GE

Síťový adaptér - PCIe 3.0 x8 - 50 Gigabit Ethernet x 2
Skladem
5 081,- Kč
DeLock PCI Express Card > 1 x SFP Slot Gigabit LAN

DeLock PCI Express Card > 1 x SFP Slot Gigabit LAN

Síový adaptér - PCIe nízký profil - Gigabit SFP x 1
Skladem
3 106,- Kč
Cisco

Cisco

Modul SFP+ vysílače - 16GB Fibre Channel (LW) - vláknová optika - jednoduchý režim LC - až 10 km - 1310 nm - pro MDS 9250i, 9710
Skladem
69 268,- Kč
Cisco Catalyst 3850-24S-E

Cisco Catalyst 3850-24S-E

Přepínač - L3 - řízený - 24 x Gigabit SFP - desktop, Lze montovat do rozvaděče
Skladem
349 431,- Kč
Cisco Industrial Ethernet 2000 Series

Cisco Industrial Ethernet 2000 Series

Přepínač - řízený - 4 x 10/100 + 2 x gigabitů SFP - lze montovat na konzolu DIN
Skladem
25 777,- Kč
Supermicro Add-on Card AOC-SGP-i4

Supermicro Add-on Card AOC-SGP-i4

Síťový adaptér - PCIe 2.1 x4 nízký profil - Gigabit Ethernet x 4 - pro SuperServer 6016T-NTRF4+, 6017R-WRF
Skladem
4 970,- Kč
PremiumCord

PremiumCord

Patch kabel - RJ-45 (M) do RJ-45 (M) - 1.5 m - UTP - CAT 6 - provedení bez hrbolků - modrá
Skladem
23,- Kč
Cisco Small Business SG350X-24PD

Cisco Small Business SG350X-24PD

Přepínač - řízený - 20 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo 10 Gigabit SFP+ + 2 x 10 Gigabit SFP+ + 4 x 10/100/1000/2.5G (UPOE) - Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (375 W)
Skladem
31 120,- Kč
Cisco 250 Series SF250-24P

Cisco 250 Series SF250-24P

Přepínač - inteligentní - 24 x 10/100 (PoE+) + 2 x kombinace Gigabit SFP - Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (185 W)
Skladem
8 911,- Kč
Cisco Catalyst 3560CX-8XPD-S

Cisco Catalyst 3560CX-8XPD-S

Přepínač - řízený - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo 10 Gigabit SFP+ - desktop, Lze montovat do rozvaděče, lze montovat na konzolu DIN, pro připevnění na zeď - PoE+ (240 W)
Skladem
34 591,- Kč
Cisco Catalyst 3650-48FD-L

Cisco Catalyst 3650-48FD-L

Přepínač - řízený - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10 Gigabit SFP+ - desktop, Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (775 W)
Skladem
145 033,- Kč
NETGEAR GS324T

NETGEAR GS324T

Přepínač - inteligentní - 24 x 10/100/1000 + 2 x SFP - desktop, Lze montovat do rozvaděče
Skladem
3 938,- Kč
NETGEAR GS324TP

NETGEAR GS324TP

Přepínač - inteligentní - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP - desktop, Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (190 W)
Skladem
7 604,- Kč
Cisco Catalyst 2960XR-24TD-I

Cisco Catalyst 2960XR-24TD-I

Přepínač - L3 - řízený - 24 x 10/100/1000 + 2 x SFP+ - desktop, Lze montovat do rozvaděče
Skladem
89 037,- Kč
NETGEAR Orbi Pro SRK60B03

NETGEAR Orbi Pro SRK60B03

Systém WiFi (router, 2 extendery) - až 5000 čtverečních stop - GigE - 802.11a/b/g/n/ac - Tri-Band - pro připevnění na zeď, montáž na strop
Skladem
18 366,- Kč
NETGEAR Orbi Pro Ceiling Add-on Satellite (SRC60)

NETGEAR Orbi Pro Ceiling Add-on Satellite (SRC60)

Wi-Fi extender - 2 porty - GigE - Wi-Fi - 2,4 GHz (1 pásmo) / 5 GHz (2 pásma) - nástěnná/stropní montáž
Skladem
8 103,- Kč
C2G

C2G

Patch kabel - RJ-45 (M) do RJ-45 (M) - 1 m - UTP - CAT 5e - bootovaný, provedení bez hrbolků - černá
Skladem
49,- Kč
C2G Cat5e Booted Shielded (STP) Network Patch Cable

C2G Cat5e Booted Shielded (STP) Network Patch Cable

Patch kabel - RJ-45 (M) do RJ-45 (M) - 5 m - STP - CAT 5e - lisovaný - bílá
Skladem
173,- Kč
C2G Cat6a Booted Shielded (STP) Network Patch Cable

C2G Cat6a Booted Shielded (STP) Network Patch Cable

Patch kabel - RJ-45 (M) do RJ-45 (M) - 1 m - STP - CAT 6a - lisovaný, provedení bez hrbolků, licna - bílá
Skladem
150,- Kč
C2G Cat5e Non-Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable

C2G Cat5e Non-Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable

Patch kabel - RJ-45 (M) do RJ-45 (M) - 3 m - UTP - CAT 5e - licna, uniboot - bílá
Skladem
64,- Kč
C2G Cat6a Booted Shielded (STP) Network Patch Cable

C2G Cat6a Booted Shielded (STP) Network Patch Cable

Patch kabel - RJ-45 (M) do RJ-45 (M) - 5 m - STP - CAT 6a - lisovaný, provedení bez hrbolků, licna - šedá
Skladem
228,- Kč
Na stranu: produktů.
Zobrazit stranu: 1 2 3 ... 47 »