Novinky
Příchutě Shake and Vape Machawa

Příchutě MACHWA Pro Vás vytvořili odborníci z Kanady ve spolupráci s Malajsií a přinášejí Vám léto v kombinaci toho nejlahodnějšího a nejoblíbenějšího ovoce z tropů.  Jsou dodávány ve 120ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách,...

více
Příchutě Shake and Vape Firewood

Příchutě shake and vape Firewood.   Další z řady sladkých tropických aromat, které má na svědomí Kanada ve spolupráci s Malajsií. Jedná se o příchutě shake and vape jsou tedy dodávány ve 120ml...

více
Příchutě MILKSHAKE

Příchutě Milkshakes přináší rozmanitou řadu komplexních aromat pro výrobu prémiových domácích e-liquidů.   Již podle názvu jasné, že se tato řada aromat skládá se sladkých příchutí s mléčným základem. Jedná se o druhou vylepšenou...

více
Příchutě Bang Bang

Příchutě BANG BANG Shake and Vape Jsou vyráběny ve spolupráci předních odborníků z Malajsie a Kanady a zaměřují se na sladká ovocná aromata.                   Jsou dodávány ve 120ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách, které obsahují 15ml...

více
Příchutě Sugar Lady

Sugar Lady  je další z příchutí vyrobených ve spolupráci Kanady a Malajsie, zaměřující se na výtŕazně sladká ovocná aromata. Jsou dodávány ve 120ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách, které obsahují 15ml koncentrátu. Uživatel tak...

více
Příchutě TOXIC

Komplexní příchutě TOXIC Jsou vyráběny ve spolupráci předních odborníků z Malajsie a Kanady a jedná se o sladké a kyselé příchutě vyladěné do dokonalosti pro co nejlepší chuťový zážitek.   Příchutě jsou dodávány ve 120ml Chubby...

více
Úvod Síťové produkty

Síťové produkty

Výrobce  
Zobrazené produkty 1 - 36 z celkových 1273
Zobrazit stranu: 1 2 3 ... 36 »
Emulex Gen 6 LPE31004-M6

Emulex Gen 6 LPE31004-M6

Adaptér hostitelské sběrnice - PCIe 3.0 x8 nízký profil - 16Gb Fibre Channel Gen 6 x 4
Skladem
70 151,- Kč
Mellanox ConnectX-4 EN MCX416A-GCAT

Mellanox ConnectX-4 EN MCX416A-GCAT

Síťový adaptér - PCIe 3.0 x16 nízký profil - 50 Gigabit QSFP x 2
Skladem
20 833,- Kč
HPE Aruba 2530-48G

HPE Aruba 2530-48G

Přepínač - řízený - 48 x 10/100/1000 + 4 x gigabitů SFP - desktop, Lze montovat do rozvaděče, pro připevnění na zeď
Skladem
19 574,- Kč
Zyxel ZyAIR EXT 118

Zyxel ZyAIR EXT 118

Anténa - 18 dBi - směrový
Skladem
5 690,- Kč
HPE Aruba 2530-24G-PoE+

HPE Aruba 2530-24G-PoE+

Přepínač - řízený - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x gigabitů SFP - desktop, Lze montovat do rozvaděče, pro připevnění na zeď - PoE+
Skladem
20 133,- Kč
MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Přepínač - L3 - řízený - 16 x SFP+ + 1 x 10/100/1000 - Lze montovat do rozvaděče - AC 100 - 240 V
Skladem
9 144,- Kč
MikroTik RouterBOARD RB260GS

MikroTik RouterBOARD RB260GS

Přepínač - řízený - 1 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10/100/1000 + 1 x SFP - desktop - PoE
Skladem
983,- Kč
SonicWall NSA 6600 High Availability

SonicWall NSA 6600 High Availability

Bezpečnostní zařízení - 10 GigE - 1U
Skladem
359 465,- Kč
mydlink Home Smart Plug

mydlink Home Smart Plug

Inteligentní zásuvka - bezdrátový - 802.11n
Skladem
820,- Kč
HPE Aruba 2530-24-PoE+

HPE Aruba 2530-24-PoE+

Přepínač - řízený - 24 x 10/100 + 2 x gigabitů SFP + 2 x 10/100/1000 - desktop, Lze montovat do rozvaděče, pro připevnění na zeď - PoE+
Skladem
18 065,- Kč
HPE Aruba 2530-48G-PoE+

HPE Aruba 2530-48G-PoE+

Přepínač - řízený - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x gigabitů SFP - desktop, Lze montovat do rozvaděče, pro připevnění na zeď - PoE+
Skladem
33 489,- Kč
Cisco Small Business SF550X-24

Cisco Small Business SF550X-24

Přepínač - L3 - řízený - 24 x 10/100 + 2 x combo 10 Gigabit SFP+ + 2 x SFP+ - Lze montovat do rozvaděče
Skladem
11 169,- Kč
LANCOM AirLancer SN-LAN

LANCOM AirLancer SN-LAN

Bleskojistka
Skladem
3 627,- Kč
Cisco Single Unit Antenna Extension Base

Cisco Single Unit Antenna Extension Base

Stojan antény
Skladem
3 723,- Kč
Cisco

Cisco

Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-ZX - jednoduchý režim LC/PC - až 70 km - 1550 nm
Skladem
73 866,- Kč
Cisco

Cisco

Sériový kabel RS-232 - HD-68 (M) do RJ-45 (M) - 3 m - pro Cisco 1801, 1802, 1803, 1811, 1812, 2801, 2811, 2821, 2851, 3825, 3845
Skladem
2 773,- Kč
Cisco Catalyst 9300

Cisco Catalyst 9300

Network Advantage - přepínač - L3 - řízený - 36 x 2.5GBase-T (UPOE) + 12 x 100/1000/2.5G/5G/10G (UPOE) - Lze montovat do rozvaděče - UPOE (490 W)
Skladem
220 981,- Kč
Cisco T-Rail Channel Adapter

Cisco T-Rail Channel Adapter

Adaptér pro připevnění síového zařízení na kolejnici - pro Aironet 1041, 1042, 1130AG, 1131AG, 1131G, 1141, 1142, 1260, 3501e, 3501i, 3502e, 3502i
Skladem
346,- Kč
Cisco High-Speed

Cisco High-Speed

Expanzní modul - RS-232 x 8 - pro Cisco 18XX, 1921 4-pair, 1921 ADSL2+, 19XX, 28XX, 29XX, 3845 V3PN, 38XX, 39XX
Skladem
29 126,- Kč
Allied Telesis AT FS232

Allied Telesis AT FS232

Konvertor médií s optickými vlákny - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / jednoduchý režim SC
Skladem
4 218,- Kč
Zyxel GS1008HP

Zyxel GS1008HP

Přepínač - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, pro připevnění na zeď - PoE+ (60 W)
Skladem
2 163,- Kč
HP Travel Hub

HP Travel Hub

Replikátor portu - USB-C - VGA, HDMI - pro Chromebook 13 G1; EliteBook x360; Pro x2; Spectre Pro 13 G1; ZBook 15 G4, 17 G4, Studio G4
Skladem
1 151,- Kč
Cisco Fourth-Generation Multi-flex Trunk Voice/Clear-channel Data T1/E1 Module

Cisco Fourth-Generation Multi-flex Trunk Voice/Clear-channel Data T1/E1 Module

Expanzní modul - T1/E1 x 2 - T-1/E-1 - pro Cisco 4451-X
Skladem
30 621,- Kč
Zyxel GS1005HP

Zyxel GS1005HP

Přepínač - neřízený - 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000 - desktop, pro připevnění na zeď - PoE (60 W)
Skladem
1 623,- Kč
Mellanox LinkX

Mellanox LinkX

Kabel pro přímé připojení 25GBase - SFP28 do SFP28 - 2.5 m - SFF-8402/SFF-8636/IEEE 802.3by - neobsahuje halogen, pasivní - černá
Skladem
1 843,- Kč
mydlink Pro DCS-2800LH

mydlink Pro DCS-2800LH

Síťová bezpečnostní kamera - venkovní, interiérový - odolná vůči povětrnostním vlivům - barevný (Den a noc) - 2 Mpix - 1920 x 1080 - 720p, 1080p - audio - bezdrátový - Wi-Fi - H.264 - DC 5 V
Skladem
5 499,- Kč
Mellanox 40 Gb/s Active Optical Cable

Mellanox 40 Gb/s Active Optical Cable

Kabel InfiniBand - QSFP+ do QSFP+ - 5 m - optické vlákno
Skladem
7 373,- Kč
Mellanox ConnectX-4 Lx EN MCX4131A-BCAT

Mellanox ConnectX-4 Lx EN MCX4131A-BCAT

Síťový adaptér - PCIe 3.0 x8 - 40 Gigabit QSFP
Skladem
12 189,- Kč
Sharkoon QuickPort Duo

Sharkoon QuickPort Duo

Dokovací stanice HDD s funkce klonování - oddílů: 2 - 2,5" / 3,5" sdílené - SATA 6Gb/s - 6 Gbit/s - USB 3.1
Skladem
1 315,- Kč
NETGEAR Pro GS310TP

NETGEAR Pro GS310TP

Přepínač - inteligentní - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP - desktop - PoE+ (55 W)
Skladem
3 649,- Kč
Na stranu: produktů.
Zobrazit stranu: 1 2 3 ... 36 »