Novinky
Příchutě Shake &Vape Bastard Club

  Pochází z Malajsie, kde byly také vyrobeny, těšit se proto můžete na mimořádně sladkou chuť všech aromat. Připravte se na okouzlení vašich smyslů. Příchutě Bastard Club zaujmou zejména precizní přípravou, každá jejich příchuť...

více
Příchutě Shake and Vape Machawa

Příchutě MACHWA Pro Vás vytvořili odborníci z Kanady ve spolupráci s Malajsií a přinášejí Vám léto v kombinaci toho nejlahodnějšího a nejoblíbenějšího ovoce z tropů.  Jsou dodávány ve 120ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách,...

více
Příchutě Shake and Vape Firewood

Příchutě shake and vape Firewood.   Další z řady sladkých tropických aromat, které má na svědomí Kanada ve spolupráci s Malajsií. Jedná se o příchutě shake and vape jsou tedy dodávány ve 120ml...

více
Příchutě MILKSHAKE

Příchutě Milkshakes přináší rozmanitou řadu komplexních aromat pro výrobu prémiových domácích e-liquidů.   Již podle názvu jasné, že se tato řada aromat skládá se sladkých příchutí s mléčným základem. Jedná se o druhou vylepšenou...

více
Příchutě Bang Bang

Příchutě BANG BANG Shake and Vape Jsou vyráběny ve spolupráci předních odborníků z Malajsie a Kanady a zaměřují se na sladká ovocná aromata.                   Jsou dodávány ve 120ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách, které obsahují 15ml...

více
Příchutě Sugar Lady

Sugar Lady  je další z příchutí vyrobených ve spolupráci Kanady a Malajsie, zaměřující se na výtŕazně sladká ovocná aromata. Jsou dodávány ve 120ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách, které obsahují 15ml koncentrátu. Uživatel tak...

více
Úvod Síťové produkty

Síťové produkty - strana 2

Výrobce  
Zobrazené produkty 37 - 72 z celkových 1281
Zobrazit stranu: « 1 2 3 4 ... 36 »
HP Travel Hub

HP Travel Hub

Replikátor portu - USB-C - VGA, HDMI - pro Chromebook 13 G1; EliteBook x360; Pro x2; Spectre Pro 13 G1; ZBook 15 G4, 17 G4, Studio G4
Skladem
1 150,- Kč
Cisco Fourth-Generation Multi-flex Trunk Voice/Clear-channel Data T1/E1 Module

Cisco Fourth-Generation Multi-flex Trunk Voice/Clear-channel Data T1/E1 Module

Expanzní modul - T1/E1 x 2 - T-1/E-1 - pro Cisco 4451-X
Skladem
30 296,- Kč
Zyxel GS1005HP

Zyxel GS1005HP

Přepínač - neřízený - 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000 - desktop, pro připevnění na zeď - PoE (60 W)
Skladem
1 619,- Kč
Mellanox LinkX

Mellanox LinkX

Kabel pro přímé připojení 25GBase - SFP28 do SFP28 - 2.5 m - SFF-8402/SFF-8636/IEEE 802.3by - neobsahuje halogen, pasivní - černá
Skladem
1 824,- Kč
mydlink Pro DCS-2800LH

mydlink Pro DCS-2800LH

Síťová bezpečnostní kamera - venkovní, interiérový - odolná vůči povětrnostním vlivům - barevný (Den a noc) - 2 Mpix - 1920 x 1080 - 720p, 1080p - audio - bezdrátový - Wi-Fi - H.264 - DC 5 V
Skladem
5 487,- Kč
Mellanox 40 Gb/s Active Optical Cable

Mellanox 40 Gb/s Active Optical Cable

Kabel InfiniBand - QSFP+ do QSFP+ - 5 m - optické vlákno
Skladem
7 297,- Kč
Mellanox ConnectX-4 Lx EN MCX4131A-BCAT

Mellanox ConnectX-4 Lx EN MCX4131A-BCAT

Síťový adaptér - PCIe 3.0 x8 - 40 Gigabit QSFP
Skladem
12 062,- Kč
Sharkoon QuickPort Duo

Sharkoon QuickPort Duo

Dokovací stanice HDD s funkce klonování - oddílů: 2 - 2,5" / 3,5" sdílené - SATA 6Gb/s - 6 Gbit/s - USB 3.1
Skladem
1 312,- Kč
NETGEAR Pro GS310TP

NETGEAR Pro GS310TP

Přepínač - inteligentní - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP - desktop - PoE+ (55 W)
Skladem
3 641,- Kč
LANCOM 1783VAW

LANCOM 1783VAW

Bezdrátový router - ISDN/DSL - 4portový switch - GigE - porty WAN: 2 - 802.11a/b/g/n - Dual Band - VoIP telefonní adaptér
Skladem
19 401,- Kč
PremiumCord

PremiumCord

Patch kabel - RJ-45 (M) do RJ-45 (M) - 3 m - UTP - CAT 5e - červená
Skladem
26,- Kč
Cisco Catalyst 9200L

Cisco Catalyst 9200L

Network Essentials - přepínač - L3 - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (uplink) - Lze montovat do rozvaděče
Skladem
45 306,- Kč
Mellanox LinkX Passive Copper Cables

Mellanox LinkX Passive Copper Cables

Kabel pro přímé připojení 100GBase - QSFP28 (M) do QSFP28 (M) - 2 m - SFF-8636/SFF-8665/IEEE 802.3bj - neobsahuje halogen, pasivní - černá
Skladem
3 040,- Kč
Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

Kabel InfiniBand - QSFP do QSFP - 10 m - optické vlákno - SFF-8665/IEEE 802.3bm - aktivní, neobsahuje halogen
Skladem
18 429,- Kč
Mellanox Passive Copper Cables

Mellanox Passive Copper Cables

Kabel InfiniBand - QSFP do QSFP - 3 m
Skladem
2 774,- Kč
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode

Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 10 GigE (balení 2)
Skladem
1 060,- Kč
Intel Ethernet Network Connection OCP I357-T4

Intel Ethernet Network Connection OCP I357-T4

Síťový adaptér - OCP - 1000Base-T x 4
Skladem
3 240,- Kč
Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

Kabel InfiniBand - QSFP do QSFP - 15 m - optické vlákno - SFF-8665/IEEE 802.3bm - aktivní, neobsahuje halogen
Skladem
19 447,- Kč
DeLock Mini PCIe I/O PCIe full size 2 x Gigabit LAN Low Profile

DeLock Mini PCIe I/O PCIe full size 2 x Gigabit LAN Low Profile

Síťový adaptér - PCIe Mini Card nízký profil - Gigabit Ethernet x 2
Skladem
1 258,- Kč
Panduit MINI-COM

Panduit MINI-COM

Krabice k upevnění na povrch - arktická bílá - 2 porty
Skladem
115,- Kč
Zyxel ANT1310

Zyxel ANT1310

Anténa - 9 až 10 dBi - směrový - možnost upevnění na strop, indoor - bílá
Skladem
2 880,- Kč
Mellanox Active Optical Modules

Mellanox Active Optical Modules

Modul QSFP vysílače - InfiniBand - 4x InfiniBand (SFF-8470) - MPO multi-mode - až 300 m - 850 nm
Skladem
12 512,- Kč
Mellanox LinkX 100Gb/s Passive Copper Cables

Mellanox LinkX 100Gb/s Passive Copper Cables

Kabel pro přímé připojení - QSFP28 (M) do QSFP28 (M) - 3 m - SFF-8665/SFF-8636 - neobsahuje halogen, pasivní - černá
Skladem
4 371,- Kč
Mellanox LinkX

Mellanox LinkX

Kabel pro přímé připojení 100GBase - QSFP28 do QSFP28 - 1 m - SFF-8665/SFF-8636 - neobsahuje halogen, pasivní - černá
Skladem
3 230,- Kč
Mellanox

Mellanox

Modul transceiveru QSFP28 - 100 Gigabit InfiniBand - 4x InfiniBand - MPO - až 100 m - 850 nm
Skladem
19 004,- Kč
Sharkoon QuickPort XT

Sharkoon QuickPort XT

V2 - řadič úložiště - 2.5", 3.5" - SATA 6Gb/s - 6 Gbit/s - USB 3.0
Skladem
657,- Kč
NETGEAR Pro GS308T

NETGEAR Pro GS308T

Přepínač - inteligentní - 8 x 10/100/1000 - desktop
Skladem
1 605,- Kč
Mellanox Spectrum SN2010

Mellanox Spectrum SN2010

Přepínač - L3 - řízený - 18 x 25 Gigabit SFP28 + 4 x 100 Gigabit QSFP28 - Lze montovat do rozvaděče
Skladem
175 890,- Kč
Mellanox ConnectX-4 VPI MCX454A-FCAT

Mellanox ConnectX-4 VPI MCX454A-FCAT

Síťový adaptér - PCIe 3.0 x8 - QSFP+ x 2
Skladem
16 886,- Kč
HPE 1420-24G-PoE+ (124W) Switch

HPE 1420-24G-PoE+ (124W) Switch

Přepínač - neřízený - 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 12 x 10/100/1000 - desktop, Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (124 W)
Skladem
7 409,- Kč
Mellanox MMA1L30-CM

Mellanox MMA1L30-CM

Modul transceiveru QSFP28 - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-CWDM4 - jednoduchý režim LC - až 2 km - 1310 nm
Skladem
49 864,- Kč
MikroTik cAP ac

MikroTik cAP ac

Bezdrátový access point - Wi-Fi - Duální pásmo
Skladem
1 562,- Kč
MikroTik S+RJ10

MikroTik S+RJ10

Modul SFP+ vysílače - 10 GigE, 5 GigE, 2.5 GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 10GBase-T, 2.5GBase-T, 5GBase-T / RJ-45 - až 200 m
Skladem
1 465,- Kč
Mellanox LinkX 100Gb/s Passive Copper Cables

Mellanox LinkX 100Gb/s Passive Copper Cables

Kabel InfiniBand - QSFP (M) do QSFP (M) - 1.5 m - SFF-8665/IEEE 802.3bj - neobsahuje halogen, pasivní
Skladem
3 496,- Kč
Na stranu: produktů.
Zobrazit stranu: « 1 2 3 4 ... 36 »