Novinky
Příchutě Shake and Vape Machawa

Příchutě MACHWA Pro Vás vytvořili odborníci z Kanady ve spolupráci s Malajsií a přinášejí Vám léto v kombinaci toho nejlahodnějšího a nejoblíbenějšího ovoce z tropů.  Jsou dodávány ve 120ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách,...

více
Příchutě Shake and Vape Firewood

Příchutě shake and vape Firewood.   Další z řady sladkých tropických aromat, které má na svědomí Kanada ve spolupráci s Malajsií. Jedná se o příchutě shake and vape jsou tedy dodávány ve 120ml...

více
Příchutě MILKSHAKE

Příchutě Milkshakes přináší rozmanitou řadu komplexních aromat pro výrobu prémiových domácích e-liquidů.   Již podle názvu jasné, že se tato řada aromat skládá se sladkých příchutí s mléčným základem. Jedná se o druhou vylepšenou...

více
Příchutě Bang Bang

Příchutě BANG BANG Shake and Vape Jsou vyráběny ve spolupráci předních odborníků z Malajsie a Kanady a zaměřují se na sladká ovocná aromata.                   Jsou dodávány ve 120ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách, které obsahují 15ml...

více
Příchutě Sugar Lady

Sugar Lady  je další z příchutí vyrobených ve spolupráci Kanady a Malajsie, zaměřující se na výtŕazně sladká ovocná aromata. Jsou dodávány ve 120ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách, které obsahují 15ml koncentrátu. Uživatel tak...

více
Příchutě TOXIC

Komplexní příchutě TOXIC Jsou vyráběny ve spolupráci předních odborníků z Malajsie a Kanady a jedná se o sladké a kyselé příchutě vyladěné do dokonalosti pro co nejlepší chuťový zážitek.   Příchutě jsou dodávány ve 120ml Chubby...

více
Úvod Síťové produkty

Síťové produkty - strana 3

Výrobce  
Zobrazené produkty 73 - 108 z celkových 1273
Zobrazit stranu: « 1 2 3 4 5 ... 36 »
Mellanox LinkX MMA2L20-AR

Mellanox LinkX MMA2L20-AR

Transceiver modul SFP28 - 25 Gigabit LAN - 25GBase-LR - LC - až 10 km - 1310 nm
Skladem
11 792,- Kč
Mellanox MMA2P00-AS

Mellanox MMA2P00-AS

Transceiver modul SFP28 - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - multirežim LC - až 100 m - 850 nm
Skladem
4 495,- Kč
Mellanox 40 Gb/s Active Optical Cable

Mellanox 40 Gb/s Active Optical Cable

Kabel InfiniBand - QSFP+ do QSFP+ - 3 m - optické vlákno
Skladem
7 160,- Kč
Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

Kabel InfiniBand - QSFP do QSFP - 5 m - optické vlákno - SFF-8665/IEEE 802.3bm - aktivní, neobsahuje halogen
Skladem
17 937,- Kč
NETGEAR APM408P

NETGEAR APM408P

Expanzní modul - 1/2.5/5/10GBase-T (PoE+) x 8
Skladem
21 402,- Kč
NETGEAR APM408C

NETGEAR APM408C

Expanzní modul - 1/2.5/5/10GBase-T x 8
Skladem
19 456,- Kč
NETGEAR APM408F

NETGEAR APM408F

Expanzní modul - 10GBase-X x 8
Skladem
11 952,- Kč
Mellanox LinkX Passive Copper Hybrid ETH

Mellanox LinkX Passive Copper Hybrid ETH

Síťový kabel - QSFP28 (M) do QSFP28 (M) - 3 m - SFF-8665/IEEE 802.3bj/IEEE P802.3by - pasivní - černá
Skladem
4 954,- Kč
MikroTik RouterBOARD RB2011UiAS-2HnD-IN

MikroTik RouterBOARD RB2011UiAS-2HnD-IN

Směrovač - GigE - 802.11b/g/n - 2.4 GHz
Skladem
2 951,- Kč
Mellanox

Mellanox

Modul QSFP+vysílač - 40 Gigabit LAN - MPO multi-mode - až 30 m - 850 nm
Skladem
5 340,- Kč
Mellanox

Mellanox

Modul QSFP vysílače - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO - 850 nm
Skladem
14 326,- Kč
Synology DX513

Synology DX513

Police - 5 zásuvky - HDD x 0 - pro Disk Station DS1010+, DS1511+, DS1512+, DS1812+, DS710+, DS712+
Skladem
11 134,- Kč
DeLock PCI Card > 2 x Serial RS-232

DeLock PCI Card > 2 x Serial RS-232

Sériový adaptér - PCIe 1.1 - RS-232 x 2 - zelená
Skladem
510,- Kč
Sharkoon SATA QuickPort Duo USB 3.0 v.2

Sharkoon SATA QuickPort Duo USB 3.0 v.2

Řadič úložiště s datový indikátor, indikátor napájení - 2.5", 3.5" - SATA 3Gb/s - 3 Gbit/s - USB 3.0
Skladem
1 242,- Kč
Mellanox Passive Copper Cables

Mellanox Passive Copper Cables

Kabel InfiniBand - QSFP do QSFP - 2 m
Skladem
2 458,- Kč
Mellanox LinkX

Mellanox LinkX

100GBase direct attach splitter - QSFP28 (M) do QSFP28 (F) - 1 m - SFF-8402/SFF-8665/SFF-8636/IEEE 802.3by - neobsahuje halogen, pasivní
Skladem
3 418,- Kč
Mellanox LinkX

Mellanox LinkX

Kabel pro přímé připojení 25GBase - SFP28 do SFP28 - 1 m - optické vlákno - SFF-8402/SFF-8636/ IEEE 802.by - neobsahuje halogen, pasivní - černá
Skladem
1 575,- Kč
Mellanox LinkX

Mellanox LinkX

Kabel pro přímé připojení 25GBase-CU - SFP28 do SFP28 - 3 m - neobsahuje halogen, pasivní - černá
Skladem
1 959,- Kč
Kensington UH4000

Kensington UH4000

Rozbočovač - 4 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop
Skladem
502,- Kč
Mellanox LinkX Passive Copper Hybrid

Mellanox LinkX Passive Copper Hybrid

Kabel pro přímé připojení 100GBase - QSFP28 (M) do SFP28 (M) - 5 m - SFF-8402/SFF-8665/SFF-8431/SFF-8432 - pasivní
Skladem
10 254,- Kč
Allied Telesis AT-PC2000/SP

Allied Telesis AT-PC2000/SP

Konvertor médií s optickými vlákny - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X, 100Base-X - SFP (mini-GBIC) / RJ-45 - 850 nm
Skladem
8 335,- Kč
Cisco 866VAE

Cisco 866VAE

Bezdrátový router - ISDN/DSL - 5portový switch - GigE - porty WAN: 2 - 802.11b/g/n (draft 2.0) - 2.4 GHz
Skladem
12 843,- Kč
Cisco Catalyst 3650-24TD-S

Cisco Catalyst 3650-24TD-S

Přepínač - L3 - řízený - 24 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFP+ - desktop, Lze montovat do rozvaděče
Skladem
84 208,- Kč
Mellanox

Mellanox

Sítový adaptér - QSFP do SFP+
Skladem
1 384,- Kč
Mellanox FDR 56Gb/s Passive Copper Cables

Mellanox FDR 56Gb/s Passive Copper Cables

Kabel InfiniBand - QSFP+ do QSFP+ - 3 m
Skladem
2 650,- Kč
Mellanox LinkX 100Gb/s Passive Copper Cables

Mellanox LinkX 100Gb/s Passive Copper Cables

Kabel InfiniBand - QSFP (M) do QSFP (M) - 2 m - SFF-8665/IEEE 802.3bj - neobsahuje halogen, pasivní
Skladem
3 956,- Kč
DeLOCK

DeLOCK

Adaptér konektoru k napájení - 4pinový ATX12V (M) do interní napájec 4 pinový (12 V) (M) - 15 cm
Skladem
25,- Kč
Hikvision DS-1476ZJ-SUS

Hikvision DS-1476ZJ-SUS

Setavení držáku fotoaparátu - montáž do rohu - interiér, venkovní použití - hik white - pro 4 MP IR VF Turret Network Camera; EasyIP 2.0plus; 3.0; IR VF Bullet DS-2CD2645
Skladem
986,- Kč
Mellanox 10Gb/s Passive Copper Cables

Mellanox 10Gb/s Passive Copper Cables

Síťový kabel - SFP+ (M) do SFP+ (M) - 1.5 m - SFF-8431 - černá
Skladem
672,- Kč
Hikvision DS-3E0326P-E

Hikvision DS-3E0326P-E

Přepínač - neřízený - 24 x 10/100 (8 PoE) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop - PoE+ (370 W)
Skladem
8 284,- Kč
Na stranu: produktů.
Zobrazit stranu: « 1 2 3 4 5 ... 36 »