Novinky
Příchutě Shake &Vape Bastard Club

  Pochází z Malajsie, kde byly také vyrobeny, těšit se proto můžete na mimořádně sladkou chuť všech aromat. Připravte se na okouzlení vašich smyslů. Příchutě Bastard Club zaujmou zejména precizní přípravou, každá jejich příchuť...

více
Příchutě Shake and Vape Machawa

Příchutě MACHWA Pro Vás vytvořili odborníci z Kanady ve spolupráci s Malajsií a přinášejí Vám léto v kombinaci toho nejlahodnějšího a nejoblíbenějšího ovoce z tropů.  Jsou dodávány ve 120ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách,...

více
Příchutě Shake and Vape Firewood

Příchutě shake and vape Firewood.   Další z řady sladkých tropických aromat, které má na svědomí Kanada ve spolupráci s Malajsií. Jedná se o příchutě shake and vape jsou tedy dodávány ve 120ml...

více
Příchutě MILKSHAKE

Příchutě Milkshakes přináší rozmanitou řadu komplexních aromat pro výrobu prémiových domácích e-liquidů.   Již podle názvu jasné, že se tato řada aromat skládá se sladkých příchutí s mléčným základem. Jedná se o druhou vylepšenou...

více
Příchutě Bang Bang

Příchutě BANG BANG Shake and Vape Jsou vyráběny ve spolupráci předních odborníků z Malajsie a Kanady a zaměřují se na sladká ovocná aromata.                   Jsou dodávány ve 120ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách, které obsahují 15ml...

více
Příchutě Sugar Lady

Sugar Lady  je další z příchutí vyrobených ve spolupráci Kanady a Malajsie, zaměřující se na výtŕazně sladká ovocná aromata. Jsou dodávány ve 120ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách, které obsahují 15ml koncentrátu. Uživatel tak...

více
Úvod Síťové produkty Pasivní síťové prvky

Pasivní síťové prvky

Výrobce  
Zobrazené produkty 1 - 36 z celkových 149
Zobrazit stranu: 1 2 3 ... 5 »
Intel OCuLink Cable Kit AXXCBL470CVCR

Intel OCuLink Cable Kit AXXCBL470CVCR

Interní kabel SAS - 4i MiniLink SAS (SFF-8611) (M) rovné do 4i MiniLink SAS (SFF-8611) (M) pravoúhlý - 47 cm
Skladem
624,- Kč
Panduit OptiCam

Panduit OptiCam

Síťový konektor - SC několik režimů (M) - optické vlákno / 125 mikronů - OM2 - černá
Skladem
271,- Kč
Panduit MINI-COM

Panduit MINI-COM

Kryt zásuvky - arktická bílá - 2 porty
Skladem
56,- Kč
Cisco

Cisco

Sériový kabel RS-232 - HD-68 (M) do RJ-45 (M) - 3 m - pro Cisco 1801, 1802, 1803, 1811, 1812, 2801, 2811, 2821, 2851, 3825, 3845
Skladem
2 744,- Kč
Mellanox LinkX

Mellanox LinkX

Kabel pro přímé připojení 25GBase - SFP28 do SFP28 - 2.5 m - SFF-8402/SFF-8636/IEEE 802.3by - neobsahuje halogen, pasivní - černá
Skladem
1 824,- Kč
Mellanox 40 Gb/s Active Optical Cable

Mellanox 40 Gb/s Active Optical Cable

Kabel InfiniBand - QSFP+ do QSFP+ - 5 m - optické vlákno
Skladem
7 297,- Kč
PremiumCord

PremiumCord

Patch kabel - RJ-45 (M) do RJ-45 (M) - 3 m - UTP - CAT 5e - červená
Skladem
26,- Kč
Mellanox LinkX Passive Copper Cables

Mellanox LinkX Passive Copper Cables

Kabel pro přímé připojení 100GBase - QSFP28 (M) do QSFP28 (M) - 2 m - SFF-8636/SFF-8665/IEEE 802.3bj - neobsahuje halogen, pasivní - černá
Skladem
3 040,- Kč
Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

Kabel InfiniBand - QSFP do QSFP - 10 m - optické vlákno - SFF-8665/IEEE 802.3bm - aktivní, neobsahuje halogen
Skladem
18 429,- Kč
Mellanox Passive Copper Cables

Mellanox Passive Copper Cables

Kabel InfiniBand - QSFP do QSFP - 3 m
Skladem
2 774,- Kč
Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

Kabel InfiniBand - QSFP do QSFP - 15 m - optické vlákno - SFF-8665/IEEE 802.3bm - aktivní, neobsahuje halogen
Skladem
19 447,- Kč
Panduit MINI-COM

Panduit MINI-COM

Krabice k upevnění na povrch - arktická bílá - 2 porty
Skladem
115,- Kč
Mellanox Active Optical Modules

Mellanox Active Optical Modules

Modul QSFP vysílače - InfiniBand - 4x InfiniBand (SFF-8470) - MPO multi-mode - až 300 m - 850 nm
Skladem
12 512,- Kč
Mellanox LinkX 100Gb/s Passive Copper Cables

Mellanox LinkX 100Gb/s Passive Copper Cables

Kabel pro přímé připojení - QSFP28 (M) do QSFP28 (M) - 3 m - SFF-8665/SFF-8636 - neobsahuje halogen, pasivní - černá
Skladem
4 371,- Kč
Mellanox LinkX

Mellanox LinkX

Kabel pro přímé připojení 100GBase - QSFP28 do QSFP28 - 1 m - SFF-8665/SFF-8636 - neobsahuje halogen, pasivní - černá
Skladem
3 230,- Kč
Mellanox LinkX 100Gb/s Passive Copper Cables

Mellanox LinkX 100Gb/s Passive Copper Cables

Kabel InfiniBand - QSFP (M) do QSFP (M) - 1.5 m - SFF-8665/IEEE 802.3bj - neobsahuje halogen, pasivní
Skladem
3 496,- Kč
Mellanox

Mellanox

Kabel pro přímé připojení 1000Base - SFP28 do SFP28 - 1 m - IEEE 802.3bj - pasivní - černá
Skladem
2 546,- Kč
Mellanox LinkX

Mellanox LinkX

Kabel pro přímé připojení 100GBase - QSFP28 do QSFP28 - 2 m - SFF-8665/SFF-8636 - neobsahuje halogen, pasivní - černá
Skladem
3 914,- Kč
Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

Kabel InfiniBand - QSFP do QSFP - 5 m - optické vlákno - SFF-8665/IEEE 802.3bm - aktivní, neobsahuje halogen
Skladem
17 751,- Kč
Mellanox LinkX Passive Copper Hybrid ETH

Mellanox LinkX Passive Copper Hybrid ETH

Síťový kabel - QSFP28 (M) do QSFP28 (M) - 3 m - SFF-8665/IEEE 802.3bj/IEEE P802.3by - pasivní - černá
Skladem
4 903,- Kč
Mellanox Passive Copper Cables

Mellanox Passive Copper Cables

Kabel InfiniBand - QSFP do QSFP - 2 m
Skladem
2 432,- Kč
Mellanox LinkX

Mellanox LinkX

100GBase direct attach splitter - QSFP28 (M) do QSFP28 (F) - 1 m - SFF-8402/SFF-8665/SFF-8636/IEEE 802.3by - neobsahuje halogen, pasivní
Skladem
3 382,- Kč
Mellanox LinkX

Mellanox LinkX

Kabel pro přímé připojení 25GBase - SFP28 do SFP28 - 1 m - optické vlákno - SFF-8402/SFF-8636/ IEEE 802.by - neobsahuje halogen, pasivní - černá
Skladem
1 558,- Kč
Mellanox LinkX

Mellanox LinkX

Kabel pro přímé připojení 25GBase-CU - SFP28 do SFP28 - 3 m - neobsahuje halogen, pasivní - černá
Skladem
1 938,- Kč
Mellanox LinkX Passive Copper Hybrid

Mellanox LinkX Passive Copper Hybrid

Kabel pro přímé připojení 100GBase - QSFP28 (M) do SFP28 (M) - 5 m - SFF-8402/SFF-8665/SFF-8431/SFF-8432 - pasivní
Skladem
10 147,- Kč
Mellanox FDR 56Gb/s Passive Copper Cables

Mellanox FDR 56Gb/s Passive Copper Cables

Kabel InfiniBand - QSFP+ do QSFP+ - 3 m
Skladem
2 622,- Kč
Mellanox LinkX 100Gb/s Passive Copper Cables

Mellanox LinkX 100Gb/s Passive Copper Cables

Kabel InfiniBand - QSFP (M) do QSFP (M) - 2 m - SFF-8665/IEEE 802.3bj - neobsahuje halogen, pasivní
Skladem
3 914,- Kč
DeLOCK

DeLOCK

Adaptér konektoru k napájení - 4pinový ATX12V (M) do interní napájec 4 pinový (12 V) (M) - 15 cm
Skladem
25,- Kč
Mellanox 10Gb/s Passive Copper Cables

Mellanox 10Gb/s Passive Copper Cables

Síťový kabel - SFP+ (M) do SFP+ (M) - 1.5 m - SFF-8431 - černá
Skladem
665,- Kč
PremiumCord

PremiumCord

Telefonní kabel metráž - 100 m - plochý - černá
Skladem
163,- Kč
Mellanox

Mellanox

Kabel pro přímé připojení 25GBase - SFP28 do SFP28 - 2 m - SFF-8402/IEEE 802.3by - pasivní - černá
Skladem
1 786,- Kč
Mellanox LinkX 100Gb/s Passive Copper Cables

Mellanox LinkX 100Gb/s Passive Copper Cables

Kabel pro přímé připojení 100GBase - QSFP do QSFP - 2 m - diaxiální - SFF-8665/IEEE 802.3bj - neobsahuje halogen, pasivní
Skladem
3 040,- Kč
DeLOCK

DeLOCK

Síťový kabel - multirežim LC (M) do multirežim LC (M) - 2 m - optické vlákno - 50 / 125 mikron - OM3 - neobsahuje halogen, uniboot - vodě - barva
Skladem
249,- Kč
Mellanox LinkX

Mellanox LinkX

Kabel pro přímé připojení 100GBase - QSFP28 do QSFP28 - 0.5 m - optické vlákno - SFF-8636/SFF-8665/IEEE 802.3bj - neobsahuje halogen, pasivní - černá
Skladem
2 280,- Kč
Na stranu: produktů.
Zobrazit stranu: 1 2 3 ... 5 »