Elektronická cigareta Joyetech Exceed Edge

Úvod Novinky Elektronická cigareta Joyetech Exceed Edge

Nový přírůstek modelu Exceed se nechal inspiroval designem sportovních aut. Exceed Edge se řadí mezi menší přístroje pro vaping, avšak přináší vestavěnou baterii o kapacitě 650mAh, která při instalaci atomizeru 1,2ohm drží standardní MTL vapování. Tato baterie je vybavena i indikátorem stavu nabití a pohodlným bočním spínacím tlačítkem. Jednoduché doplňování liquidu přímo do cartridge o objemu 2ml.
Pro začátečníky
 
Model Joyetech Exceed Edge je ideálním řešením pro nováčky a začátečníky v oblasti vapování, kteří hledají vhodnou e-cigaretu pro klasické šlukování s co možná nejjednodušší obsluhou a bezchybným výkonem.
Pohodlné USB dobíjení
 
Ve spodní části e-cigarety se nachází USB port. Připojte tedy k portu USB kabel a e-cigaretu následně propojte s vaším počítačem, nebo adaptérem do sítě. Budete mít rychle dobito a následně, jakmile zhasne dioda pro dobíjení, můžete e-cigaretu opět využívat naplno.
Vyměnitelná tělíska
 
Joyetech Exceed Edge není obyčejným modelem skládajícím se z těla baterie a cartridge. Cartridge u tohoto modelu totiž obsahuje speciální základnu s vyměnitelnou žhavící hlavou. V balení se nachází hned dvě tělíska EX MTL s odporem 1,2 ohm pro optimální produkci páry a vynikající chuť.
Výborné podání chuti
 
Díky vertikálnímu proudění vzduchu uvnitř cartridge je zajištěno rovnoměrné odpařování e-liquidu a dosažení co nejlepšího podání chuti. Náustek navíc nabídne ergonomický tvar pro ještě příjemnější potahování.
   
Copyright 2016 - 2018 © ELKRAM