Výrobci / značky
Novinky
Uwell Caliburn GZ2

Caliburn GZ2 je POD elektronická cigareta řady ZEGA   Caliburn GZ2 představuje POD elektronickou cigaretu z řady ZEGA. Tato cigareta nabízí kompaktní design baterie, která je vybavena vyšší kapacitou monočlánku. Tělo baterie...

více
Dvě nové příchutě liquidů Elfliq

  Elf Bar má pro své fanoušky připraveny dvě nové úžasné příchutě liquidů, které vás zavedou na nezapomenutelnou chuťovou jízdu do světa vapingu.       Obě příchutě liquidů Elf Bar jsou k dostání v...

více
Vapefly Jester II Pod

Nový model Vapefly Jester II Pod Kit, který je součástí populární série Jester od renomovaného výrobce vaperského hardwaru, se představuje s inovativními vylepšeními.      Tato nová verze kombinuje atraktivní design s lehkou...

více
Starší novinky

 • OSSEM Tobacco Series SaV  • OXVA Artio pod  • BOMBO LIQUID SAV  • Aspire Cyber X Pod Kit  •OXVA XLIM PRO  •Nové tabákové příchutě VINC SaV  •GEEKVAPE L200 CLASSIC MOD  •VOOPOO V.THRU 25W ETHERNITY EDITION  •Lost mary BM600  •Zeus Juice SaV  •Další dvě...

více

Falešný Elf Bar

Přidáno: 18.08.2022
|
Přečtete za 2 min.

Jelikož se nám zde stále množí dotazy na Elfbar s vyšší kapacitou baterie, tak jsme se rozhodli že Vám trohu osvětlíme co že to ten Elfbar 1500 je.

Bohužel se jedná o levnou napodobeninu, zde naleznete způsob jak poznat originální Elfbar od Fake Elfbar.

 
Je mnoho možností jak kopírovat Originál, zde je jeden ze způsobů jak jej poznat.
 
1) NASKENUJTE QR CODE pomocí telefonu = Nejlepší identifikace jak poznat Origo Elfbar od Fake Elfbar 
 
ORIGO = QR Code Vás nasměruje na originální stránky výrobce (www.elfbar.com), kde dojde k ověření dané jednorázovky s počty jejího ověření ( v tomto případě opravdu pouze 1x)
 
 
 
FAKE =   QR Code Vás nasměruje na neoriginální stránky výrobce (www.elfbar-tech.com),  kde dojde k ověření dané jednorázovky s počty jejího ověření ( v tomto případě 412x). Tzn. že tento QR Code byl použit více jak 412x a je tedy prokopírován na jiných jednorázovkách a tudíž se jedná o FAKE.

 
2) PŘEKONTROLUJTE SI PAPÍROVÝ OBAL A ZÁKLADNÍ INFORMACE NA NĚM = v rámci legislativy EU musí být veškeré informace v daném jazyce pro danou zemi (pro nás tedy v češtině).
 
ORIGO = vždy musí obsahovat veškeré složení látek, objem tekutiny, parametry, info o nebezpečí, varovné symboly a nálepky, varování, slepecký trojúhelník, UFI kód a hlavně dovozce/distributora = v češtině.
 
FAKE = zpravidla nejsou zde žádné popisky v češtině, chybí varovné symboly v rámci EU v daných rozměrech, slepecký trojúhelník, UFI kód  ALE HLAVNĚ nelze přece z 2ML náplně s nikotinem "vytáhnout" 1500 potahů (viz.obal Fake).
 
 
 
3) POROVNÁNÍ CHUTI A VÝDRŽ BATERIE (počty potahů) 
 
ORIGO = chuť je stálá, plnohodnotná a počty potahů sedí v závislosti, jak dlouhé potahy ve skutečnosti daný uživatel vytváří (je opravdu rozdíl zda-li děláte 1-2 sekundové potahy nebo 3-4 sekundové = poté je logické, že při delších 3-4 sek. potazích rychleji kapalina ubývá a stejně tak se i baterie rychleji vybíji). V tomto případě bylo napočítáno při 3-4 sek. potahu 450 potažení.
 
FAKE = chuť je oproti originálu jiná, zastřená (utažená), tak aby požadovaných 1500 potahů se přiblížilo udávané hodnotě na obalu. ALE počty potahů jsou ve skutečnosti někde okolo 400 potažení (při 3-4 sek. potahu)
 


 

Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2016 - 2023 © Vape shop v centru Liberce