Výrobci / značky
Novinky
VooPoo Doric Galaxy S1 Pod Kit

Elektronická cigareta VooPoo Doric Galaxy S1 Pod Kit VooPoo Doric Galaxy S1 je kompaktní e-cigareta typu pen-style s extrémně nízkou hmotností 31.5 g díky hliníkovému tělu a s krásným designem. Díky...

více
Lost Vape Ursa Nano Pro 2

Elektronická cigareta Lost Vape Ursa Nano Pro 2 Pod Kit Lost Vape Ursa Nano Pro 2 Pod Kit je e-cigareta nabitá řadou výjimečných funkcí. Tento model nabízí regulovatelný výkon až 30W,...

více
Vaporesso XROS 4 Pod Kit

Elektronická cigareta Vaporesso XROS 4 Pod Kit přináší čtvrtou generaci oblíbené modelové řady XROS, doplněnou o vylepšenou technologii COREX 2.0, která zaručuje intenzivnější chuť a delší životnost cartridgí.       S výkonným režimem...

více
OXVA Xlim Go elektronická cigareta

  Elektronická cigareta OXVA Xlim GO Pod Kit přináší výrazný a odlišný design díky speciální textuře dosažené technikou lepené kůže. Tato elegantní e-cigareta nabízí strhující výstupní výkon až 30W s automatickým...

více

Falešný Elf Bar

Přidáno: 18.08.2022
|
Přečtete za 2 min.

Jelikož se nám zde stále množí dotazy na Elfbar s vyšší kapacitou baterie, tak jsme se rozhodli že Vám trohu osvětlíme co že to ten Elfbar 1500 je.

Bohužel se jedná o levnou napodobeninu, zde naleznete způsob jak poznat originální Elfbar od Fake Elfbar.

 
Je mnoho možností jak kopírovat Originál, zde je jeden ze způsobů jak jej poznat.
 
1) NASKENUJTE QR CODE pomocí telefonu = Nejlepší identifikace jak poznat Origo Elfbar od Fake Elfbar 
 
ORIGO = QR Code Vás nasměruje na originální stránky výrobce (www.elfbar.com), kde dojde k ověření dané jednorázovky s počty jejího ověření ( v tomto případě opravdu pouze 1x)
 
 
 
FAKE =   QR Code Vás nasměruje na neoriginální stránky výrobce (www.elfbar-tech.com),  kde dojde k ověření dané jednorázovky s počty jejího ověření ( v tomto případě 412x). Tzn. že tento QR Code byl použit více jak 412x a je tedy prokopírován na jiných jednorázovkách a tudíž se jedná o FAKE.

 
2) PŘEKONTROLUJTE SI PAPÍROVÝ OBAL A ZÁKLADNÍ INFORMACE NA NĚM = v rámci legislativy EU musí být veškeré informace v daném jazyce pro danou zemi (pro nás tedy v češtině).
 
ORIGO = vždy musí obsahovat veškeré složení látek, objem tekutiny, parametry, info o nebezpečí, varovné symboly a nálepky, varování, slepecký trojúhelník, UFI kód a hlavně dovozce/distributora = v češtině.
 
FAKE = zpravidla nejsou zde žádné popisky v češtině, chybí varovné symboly v rámci EU v daných rozměrech, slepecký trojúhelník, UFI kód  ALE HLAVNĚ nelze přece z 2ML náplně s nikotinem "vytáhnout" 1500 potahů (viz.obal Fake).
 
 
 
3) POROVNÁNÍ CHUTI A VÝDRŽ BATERIE (počty potahů) 
 
ORIGO = chuť je stálá, plnohodnotná a počty potahů sedí v závislosti, jak dlouhé potahy ve skutečnosti daný uživatel vytváří (je opravdu rozdíl zda-li děláte 1-2 sekundové potahy nebo 3-4 sekundové = poté je logické, že při delších 3-4 sek. potazích rychleji kapalina ubývá a stejně tak se i baterie rychleji vybíji). V tomto případě bylo napočítáno při 3-4 sek. potahu 450 potažení.
 
FAKE = chuť je oproti originálu jiná, zastřená (utažená), tak aby požadovaných 1500 potahů se přiblížilo udávané hodnotě na obalu. ALE počty potahů jsou ve skutečnosti někde okolo 400 potažení (při 3-4 sek. potahu)
 


 

Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2016 - 2024 © Vape shop v centru Liberce