Výrobci / značky
Novinky
Elektronický grip GeekVape L200 Classic Mod (Legend 2 Classic)

Přivítejte nástupce legendárního modu s extrémně odolným tělem a klasickým designovým zpracováním. GeekVape L200 Classic Mod disponuje slotem pro dvě velké baterie 21700 a postará se o dechberoucí výstupní výkon, jenž dosahuje...

více
VOOPOO V.THRU Pro 25W Eternity Edition

Nová verze elektronické cigarety VOOPOO V.THRU je k dostání v 5ti nových barvách a v základním balení přináší osvědčené cartridge VMATE     Svými vlastnostmi je tento kousek absolutní špičkou mezi POD systémy. Odlehčené...

více
Nová prodejna v TURNOVĚ

Vážení přátelé,   rádi bychom Vás pozvali do nově otevřené prodejny elektronických cigaret, gripů, liquidů a příslušenství.Uvnitř na Vás čeká milý personál, který Vám velmi rád poradí od výběru el. cigarety či...

více
Starší novinky

 •Lost mary BM600  •Zeus Juice SaV  •Další dvě nové příchutě VINC  •Příchutě Egoist SaV  •VINC Shake and Vape  •Příchuť Riot Squad BLCK EDTN S&V  • Voopoo Doric Q  • Nasty juice ModMate  • Voopoo Doric 20  • Thelema Mini Kit  • Oxva Xlim C  • VooPoo Drag...

více

Falešný Elf Bar

Přidáno: 18.08.2022
|
Přečtete za 2 min.

Jelikož se nám zde stále množí dotazy na Elfbar s vyšší kapacitou baterie, tak jsme se rozhodli že Vám trohu osvětlíme co že to ten Elfbar 1500 je.

Bohužel se jedná o levnou napodobeninu, zde naleznete způsob jak poznat originální Elfbar od Fake Elfbar.

 
Je mnoho možností jak kopírovat Originál, zde je jeden ze způsobů jak jej poznat.
 
1) NASKENUJTE QR CODE pomocí telefonu = Nejlepší identifikace jak poznat Origo Elfbar od Fake Elfbar 
 
ORIGO = QR Code Vás nasměruje na originální stránky výrobce (www.elfbar.com), kde dojde k ověření dané jednorázovky s počty jejího ověření ( v tomto případě opravdu pouze 1x)
 
 
 
FAKE =   QR Code Vás nasměruje na neoriginální stránky výrobce (www.elfbar-tech.com),  kde dojde k ověření dané jednorázovky s počty jejího ověření ( v tomto případě 412x). Tzn. že tento QR Code byl použit více jak 412x a je tedy prokopírován na jiných jednorázovkách a tudíž se jedná o FAKE.

 
2) PŘEKONTROLUJTE SI PAPÍROVÝ OBAL A ZÁKLADNÍ INFORMACE NA NĚM = v rámci legislativy EU musí být veškeré informace v daném jazyce pro danou zemi (pro nás tedy v češtině).
 
ORIGO = vždy musí obsahovat veškeré složení látek, objem tekutiny, parametry, info o nebezpečí, varovné symboly a nálepky, varování, slepecký trojúhelník, UFI kód a hlavně dovozce/distributora = v češtině.
 
FAKE = zpravidla nejsou zde žádné popisky v češtině, chybí varovné symboly v rámci EU v daných rozměrech, slepecký trojúhelník, UFI kód  ALE HLAVNĚ nelze přece z 2ML náplně s nikotinem "vytáhnout" 1500 potahů (viz.obal Fake).
 
 
 
3) POROVNÁNÍ CHUTI A VÝDRŽ BATERIE (počty potahů) 
 
ORIGO = chuť je stálá, plnohodnotná a počty potahů sedí v závislosti, jak dlouhé potahy ve skutečnosti daný uživatel vytváří (je opravdu rozdíl zda-li děláte 1-2 sekundové potahy nebo 3-4 sekundové = poté je logické, že při delších 3-4 sek. potazích rychleji kapalina ubývá a stejně tak se i baterie rychleji vybíji). V tomto případě bylo napočítáno při 3-4 sek. potahu 450 potažení.
 
FAKE = chuť je oproti originálu jiná, zastřená (utažená), tak aby požadovaných 1500 potahů se přiblížilo udávané hodnotě na obalu. ALE počty potahů jsou ve skutečnosti někde okolo 400 potažení (při 3-4 sek. potahu)
 


 

Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář