Výrobci / značky
Novinky
OXVA Xlim C elektronická cigareta 900mAh

OXVA Xlim C Pod Kit přináší do populární série pod systémů Xlim vychytávku v podobě cartridgí s vyměnitelnými žhavícími hlavami, ukrývá však v sobě také řadu dalších zajímavých prvků, kterými si vás okamžitě...

více
Voopoo Drag 4

VooPoo Drag 4 Mod je již čtvrtou generací vlajkové lodě Drag, série pokročilých gripů výrobce VooPoo.         Na pomyslný vrchol nabídky výrobce ho potom řadí celá řada prvků, mezi nejvýznamnějšími lze...

více
Caliburn Tenet

Netradiční designový přírůstek do série Caliburn se představuje pod tajemným názvem Uwell Caliburn Tenet Pod Kit. Jedná se o jednoduchý pod systém se stylovou výbavou, který se hodí jak pro začátečníky,...

více
Starší novinky

 • Moti Play  • Voopoo Argus P1  • Innokin Zlide Top Tank  • Uwell Caliburn X  • Uwell Caliburn A3  • OXVA Xlim Pod 3rd Anniversary Limited Version • VOOPOO Drag H80 S • VOOPOO Drag Q  • Lost Vape Ursa Nano Pro 900mAh  • Eighty8 HHC...

více

Falešný Elf Bar

Přidáno: 18.08.2022
|
Přečtete za 2 min.

Jelikož se nám zde stále množí dotazy na Elfbar s vyšší kapacitou baterie, tak jsme se rozhodli že Vám trohu osvětlíme co že to ten Elfbar 1500 je.

Bohužel se jedná o levnou napodobeninu, zde naleznete způsob jak poznat originální Elfbar od Fake Elfbar.

 
Je mnoho možností jak kopírovat Originál, zde je jeden ze způsobů jak jej poznat.
 
1) NASKENUJTE QR CODE pomocí telefonu = Nejlepší identifikace jak poznat Origo Elfbar od Fake Elfbar 
 
ORIGO = QR Code Vás nasměruje na originální stránky výrobce (www.elfbar.com), kde dojde k ověření dané jednorázovky s počty jejího ověření ( v tomto případě opravdu pouze 1x)
 
 
 
FAKE =   QR Code Vás nasměruje na neoriginální stránky výrobce (www.elfbar-tech.com),  kde dojde k ověření dané jednorázovky s počty jejího ověření ( v tomto případě 412x). Tzn. že tento QR Code byl použit více jak 412x a je tedy prokopírován na jiných jednorázovkách a tudíž se jedná o FAKE.

 
2) PŘEKONTROLUJTE SI PAPÍROVÝ OBAL A ZÁKLADNÍ INFORMACE NA NĚM = v rámci legislativy EU musí být veškeré informace v daném jazyce pro danou zemi (pro nás tedy v češtině).
 
ORIGO = vždy musí obsahovat veškeré složení látek, objem tekutiny, parametry, info o nebezpečí, varovné symboly a nálepky, varování, slepecký trojúhelník, UFI kód a hlavně dovozce/distributora = v češtině.
 
FAKE = zpravidla nejsou zde žádné popisky v češtině, chybí varovné symboly v rámci EU v daných rozměrech, slepecký trojúhelník, UFI kód  ALE HLAVNĚ nelze přece z 2ML náplně s nikotinem "vytáhnout" 1500 potahů (viz.obal Fake).
 
 
 
3) POROVNÁNÍ CHUTI A VÝDRŽ BATERIE (počty potahů) 
 
ORIGO = chuť je stálá, plnohodnotná a počty potahů sedí v závislosti, jak dlouhé potahy ve skutečnosti daný uživatel vytváří (je opravdu rozdíl zda-li děláte 1-2 sekundové potahy nebo 3-4 sekundové = poté je logické, že při delších 3-4 sek. potazích rychleji kapalina ubývá a stejně tak se i baterie rychleji vybíji). V tomto případě bylo napočítáno při 3-4 sek. potahu 450 potažení.
 
FAKE = chuť je oproti originálu jiná, zastřená (utažená), tak aby požadovaných 1500 potahů se přiblížilo udávané hodnotě na obalu. ALE počty potahů jsou ve skutečnosti někde okolo 400 potažení (při 3-4 sek. potahu)
 


 

Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář