Výrobci / značky
Novinky
Vaporesso Armour Max kit

Vaporesso, světoznámý výrobce, se tentokrát zaměřil na milovníky velkých gripů a outdoorové odolné estetiky. Představujeme Vám Vaporesso Armour Max.     Grip Vaporesso Armour Max je skutečně robustní zařízení, jehož hlavní předností je netradičně zpracovaná...

více
OXVA Xlim SQ Pro

Elektronická cigareta OXVA Xlim SQ Pro Pod Kit - Integrovaná baterie 1200mAh, TFT displej, platforma cartridgí Xlim       Nová profesionální verze kapesní e-cigarety Xlim SQ s názvem OXVA Xlim SQ Pro Pod Kit...

více
VooPoo VMATE E Pod Kit nové barvy

Elektronická cigareta VooPoo VMATE E Pod Kit v 5ti nových barvách   nabídne unikátní zpracování, velkou kapacitu baterie, možnost regulace airflow     VooPoo VMATE E Pod Kit je luxusně zpracovaná e-cigareta pro klasické šlukování,...

více
Starší novinky

 •Voopoo Argus P1s  •VooPoo VMATE E Pod Kit nové barvy  •DOVPO M II  •OXVA Xlim Pro Pod Kit nové barvy a materiály  •Lost Vape Ursa Baby 2 Pod  •Joyetech EVIO Grip Pod  •Oxva Oxbar C800  •Uwell Caliburn G3  •Kurwa...

více

Caliburn Tenet

Úvod NovinkyCaliburn Tenet
Netradiční designový přírůstek do série Caliburn se představuje pod tajemným názvem Uwell Caliburn Tenet Pod Kit.
Jedná se o jednoduchý pod systém se stylovou výbavou, který se hodí jak pro začátečníky, tak také pro pokročilé uživatele a pro milovníky nekonvenčního designového zpracování.
 
 
Uwell Caliburn Tenet Pod Kit přichází s futuristickým zpracováním a jednolitým tělem z hliníkové slitiny s polyamidovými doplňky. Esteticky vyladěný model nabídne nízkou hmotnost pouhých 50,4 g a vzhled, který evokuje robustnost a odolnost. V kompaktním těle s rozměry 110.9 x 25.1 x 16.3 mm se nachází integrovaná baterie se solidní kapacitou 750 mAh pro dlouhé hodiny nerušeného potahování. Ve spodní části najdete praktickou indikační LED diodu pro rychlé zjištění stavu baterie. Tu pak můžete kdykoliv dobít pomocí portu USB-C s podporu 2A nabíjení.
 
 
V přední části se nachází spínací tlačítko, které slouží pro zapnutí a vypnutí, nebo pro uzamčení e-cigarety při přenášení. Samozřejmostí je také podpora dvou metod spínání potahu, k dispozici je standardní automatické i manuální. Ve vrchní části najdete populární cartridge Caliburn G2 s objemem 2 ml a podporou vyměnitelných tělísek Caliburn G. Cartridge nabídne oblíbený systém vrchního plnění a praktickou boční regulaci airflow pro nastavení optimální tuhosti potahu. V balení najdete také dvě žhavící tělíska s odpory 0,8 ohm a 1,2 ohm pro klasické šlukování. Tělíska jsou opatřena inovativní technologií Pro-FOCS pro zisk co nejlepší chuti při každém potahu. Uwell Caliburn Tenet Pod Kit je špičkový pod systém pro všechny milovníky originality.
 
 

Parametry produktu:

Rozměry: 110.9 x 25.1 x 16.3 mm
Způsob potahování: MTL (klasické šlukování)
Metody spínání potahu: automatické & manuální
Výstupní výkon: max 16 W
Kapacita baterie: 750 mAh
Objem cartridge v balení: 2 ml
Dobíjení: USB-C port (5V / 2A)
Materiál: hliníková slitina + PA + PCTG
Váha: 50,4 g
Originální zpracování
 
Uwell Caliburn Tenet Pod Kit je nekonvenčně zpracovaná e-cigareta z jednolitého těla z hliníkové slitiny s polyamidovými prvky. Esteticky unikátní model nabídne také nízkou hmotnost 50,4 g a svým designem evokuje robustnost a odolnost. Disponuje také kompaktními rozměry a perfektně navrženou povrchovou úpravou pro co nejkomfortnější každodenní používání.
Integrovaná baterie
 
Uvnitř těla modelu Caliburn Tenet Pod Kit se ukrývá integrovaná baterie se solidní kapacitou pro dlouhé hodiny pohodového vapingu. Kapacita této baterie činí krásných 750 mAh. Hravě si tak poradí také s intenzivnějším vapováním. O stavu baterie vás neustále informuje LED dioda v přední části, v případě potřeby ji postačí dobít pomocí portu USB-C proudem až 2A.
Vibrační odezva
 
Tělo e-cigarety Caliburn Tenet je vybaveno funkcí vibrační odezvy, která vás upozorňuje na možné závady během používání. V případě, že například dosáhnete maximální délky potahu, nebo je zařízení vybité, či zkratované, dá o sobě ihned vědět lehkým zavibrováním celé konstrukce pro co nejsnazší identifikaci možného problému.
Kompatibilní s tělísky Caliburn G
 
Model je kompatibilní se žhavícími tělísky z populární série Caliburn G. Jedná se o tělíska s technologií UN2 Meshed, jsou opatřena mesh pletivem v jádru pro velkou odpařovací plochu, vynikající chuť a rychlý náběh žhavení. V balení se nachází dvě tělíska s odpory 0,8 ohm a 1,2 ohm pro klasické šlukování a co nejoptimálnější chuťový požitek.
Dvě metody spínání
 
E-cigareta Caliburn Tenet umožňuje volbu mezi dvěma metodami spínání potahu. V případě, že máte rádi standardní tisknutí tlačítka během potahování, lze použít ergonomické spínací tlačítko v přední části. Pokud však preferujete standardní automatické spínání pod systémů, nemusíte zoufat, najdete ho i u modelu Caliburn Tenet. Zvolit si tak můžete přesně to pravé pro vás.
Praktický zámek
 
Uwell Caliburn Tenet Pod Kit je vybaven moderní funkcí zámku spínacího tlačítka. Jakmile stisknete tlačítko 2x rychle za sebou, uzamkne se, aby se samovolně nesepnulo například při přenášení v kapse. Skvěle poslouží také jako dětská pojistka a zároveň ochrání vaše zařízení kdykoliv a kdekoliv na cestách, kdy hrozí riziko nechtěného sepnutí.
Snadné plnění
 
Objem cartridge Caliburn G2 v balení činí 2 ml. S touto základní kapacitou bez problému zvládne několikahodinové potahování bez potřeby plnění. Pokud na plnění přeci jen dojde, nemusíte cartridge ani odpojovat, jednoduše vyklopíte náustek a během pár vteřin doplníte e-liquid zpět.
Regulace airflow
 
Cartridge Caliburn G2 nabídnou nejen elegantní metodu plnění, ale také vlastní praktickou regulaci airflow. V boční části se nachází praktické kolečko pro regulaci přívodu vzduchu, díky kterému si můžete upravit výslednou tuhost potahu přesně podle svých potřeb. Dokáže tak plně uspokojit potřeby milovníků utaženějšího, i vzdušnějšího MTL vapingu.
Obsah balení:
 
1x tělo Uwell Caliburn Tenet Pod (750 mAh)
1x cartridge Uwell Caliburn G2 Pod (2 ml)
1x žhavící tělísko Uwell UN2 Meshed Caliburn G (0,8 Ω)
1x žhavící tělísko Uwell UN2 Meshed Caliburn G (1,2 Ω)
1x USB-C kabel pro dobíjení
1x uživatelský manuál