Výrobci / značky
Novinky
! ! ZDRAŽOVÁNÍ ! !

    Zdražení elektronických cigaret v České Republice: Co vapery čeká V poslední době se vapeři v České Republice potýkají s výzvou spojenou s postupným zdražováním elektronických cigaret a e-liquidů. Původní návrh na...

více
Vaporesso Xros PRO

XROS PRO je nejpropracovanější a nejvýkonnější elektronická cigareta řady XROS od Vaporessa.   Elektronická cigareta Vaporesso XROS Pro Pod Kit Vlajková loď série XROS s názvem Vaporesso XROS Pro je prvním zařízením ze série,...

více
Lost Vape Thelema Elite 40 Pod Kit

Lost Vape Thelema Elite 40 Pod udává trend ve světě vapingu a přináší pokročilou moderní technologii ve spojení s bohatým chuťovým profilem.Přichází s novými cartridgemi E-Plus se solidním objemem a...

více
Rozdáváme dárky od Oxvy!!

Rozdáváme dárky od Oxvy!!   Ahoj, milí zákazníci! Chceme vám poděkovat za vaši podporu a přinést vám radost až do vašeho domova. Proto spouštíme OXVA Dárkový Giveaway!     Stačí jednoduše udělat následující:  Objednejte si zboží na...

více

Joyetech eRoll Slim PCC BOX elektronická cigareta 1500mAh

Úvod NovinkyJoyetech eRoll Slim PCC BOX elektronická cigareta 1500mAh

Vznešené spojení mezi kovem a kůží, ergonomický design který vyzařuje jednoduchost, prostě ideální každodenní doplněk, kde se pohodlnost bezproblémově prolíná se stylem.

 

 

 

Užívejte si vapování kdykoli a kdekoliv, bez obav o vybití baterie. Kdykoliv je možné ji dobít pomocí pouzdra s kapacitou 1500mAh, čímž se stává ideálním společníkem pro vaše každodenní cesty.

Doplnitelné cartridge mají dva různé 510 náústky, které vám poskytují odlišné vapovací zážitky. 

Síťová mesh cívka uvnitř eRoll Slim má za cíl poskytnout vám nepřekonatelnou čistotu chuti, perfektní hit a skvělou chuť.

Chytrá vibrační signalizace zařízení bude vibrovat, když zaznamená, že byl připojen PCC. Stejně tak vibruje, když zjistí, že byla připojena cartridge.

Dvě možnosti nabíjení pro maximální pohodlí eRoll Slim podporuje ultra-přenosné magnetické bezdrátové nabíjení, což vám umožní vapovat při nabíjení jednoduše položením do PCC. Alternativně máte také možnost nabíjení pomocí USB-C, osvobození se tak od jediné metody nabíjení.

Dlouhá výdrž baterie, kapacita pouzdra 1500 mAh a dalších 480 mAh baterie v e-cigarete Vám zařídí dlouhé nepřerušené vapování. To z něj činí ideálního partnera pro dlouhé výlety.

 

 

Parametry

eRoll Slim PCC
Rozměry: 23 x 44 x 107mm
Kapacita baterie: 1500mAh
Nabíjení: USB-C (5V/2A)

 

eRoll Slim Vape Pen
Rozměry: 16 x 120mm
Kapacita cartridge: 2ml
Kapacita baterie: 480mAh
Výkon: až 13W 
Nabíjení: USB-C (5V/1A)