Výrobci / značky
Novinky
VooPoo Vmate Max Pod Kit

Elektronická cigareta VooPoo Vmate Max Pod Kit Zažijte maximální požitek z vapování s e-cigaretou VooPoo Vmate Max Pod Kit. Ta si osvojuje ty nejlepší funkce pod systémů série Vmate a dalších...

více
OXVA Xlim SQ Pro v kůži

Nová profesionální verze kapesní e-cigarety Xlim SQ s názvem OXVA Xlim SQ Pro Pod Kit přináší inovativní zařízení pro jedinečný vaperský zážitek. S kompaktní konstrukcí a luxusním designem z kvalitní...

více
VooPoo Argus E40 Pod Kit

Elektronická cigareta VooPoo Argus E40 Pod Kit Všestranný pod systém vhodný ke všem typům vapování. Poznejte nepoznané kvality futuristicky zpracovaného modelu s podporou dvou metod spínání potahu, stylovým displejem, možností regulace...

více
Starší novinky

 •Elektronická cigareta VOOPOO Drag S2 Mod Pod 60W  •VooPoo Doric Galaxy S1 Pod Kit  •Lost Vape Ursa Nano Pro 2  •Vaporesso XROS 4 Pod Kit  •OXVA Xlim Go elektronická cigareta  •Oxva Xlim Pro nové barvy  •Elektronická...

více

Joyetech eRoll Slim PCC BOX elektronická cigareta 1500mAh

Úvod NovinkyJoyetech eRoll Slim PCC BOX elektronická cigareta 1500mAh

Vznešené spojení mezi kovem a kůží, ergonomický design který vyzařuje jednoduchost, prostě ideální každodenní doplněk, kde se pohodlnost bezproblémově prolíná se stylem.

 

 

 

Užívejte si vapování kdykoli a kdekoliv, bez obav o vybití baterie. Kdykoliv je možné ji dobít pomocí pouzdra s kapacitou 1500mAh, čímž se stává ideálním společníkem pro vaše každodenní cesty.

Doplnitelné cartridge mají dva různé 510 náústky, které vám poskytují odlišné vapovací zážitky. 

Síťová mesh cívka uvnitř eRoll Slim má za cíl poskytnout vám nepřekonatelnou čistotu chuti, perfektní hit a skvělou chuť.

Chytrá vibrační signalizace zařízení bude vibrovat, když zaznamená, že byl připojen PCC. Stejně tak vibruje, když zjistí, že byla připojena cartridge.

Dvě možnosti nabíjení pro maximální pohodlí eRoll Slim podporuje ultra-přenosné magnetické bezdrátové nabíjení, což vám umožní vapovat při nabíjení jednoduše položením do PCC. Alternativně máte také možnost nabíjení pomocí USB-C, osvobození se tak od jediné metody nabíjení.

Dlouhá výdrž baterie, kapacita pouzdra 1500 mAh a dalších 480 mAh baterie v e-cigarete Vám zařídí dlouhé nepřerušené vapování. To z něj činí ideálního partnera pro dlouhé výlety.

 

 

Parametry

eRoll Slim PCC
Rozměry: 23 x 44 x 107mm
Kapacita baterie: 1500mAh
Nabíjení: USB-C (5V/2A)

 

eRoll Slim Vape Pen
Rozměry: 16 x 120mm
Kapacita cartridge: 2ml
Kapacita baterie: 480mAh
Výkon: až 13W 
Nabíjení: USB-C (5V/1A)