Výrobci / značky
Novinky
Uwell Caliburn Explorer Pod Kit

Elektronická cigareta Uwell Caliburn Explorer Pod Kit přináší revoluci ve vapování. S inovativní dvoukomorovou cartridge a integrovanou baterií o kapacitě 1000mAh je skvělou volbou pro všechny vapery.       Design série Caliburn kombinuje...

více
Vaporesso Armour Max kit

Vaporesso, světoznámý výrobce, se tentokrát zaměřil na milovníky velkých gripů a outdoorové odolné estetiky. Představujeme Vám Vaporesso Armour Max.     Grip Vaporesso Armour Max je skutečně robustní zařízení, jehož hlavní předností je netradičně zpracovaná...

více
OXVA Xlim SQ Pro

Elektronická cigareta OXVA Xlim SQ Pro Pod Kit - Integrovaná baterie 1200mAh, TFT displej, platforma cartridgí Xlim       Nová profesionální verze kapesní e-cigarety Xlim SQ s názvem OXVA Xlim SQ Pro Pod Kit...

více
Starší novinky

 •Voopoo Argus P1s  •VooPoo VMATE E Pod Kit nové barvy  •DOVPO M II  •OXVA Xlim Pro Pod Kit nové barvy a materiály  •Lost Vape Ursa Baby 2 Pod  •Joyetech EVIO Grip Pod  •Oxva Oxbar C800  •Uwell Caliburn G3  •Kurwa...

více

Lost Vape Ursa Baby 2 Pod elektronická cigareta 900mAh

Úvod NovinkyLost Vape Ursa Baby 2 Pod elektronická cigareta 900mAh

Druhá generace kompaktního pod systému Ursa Baby od výrobce Lost Vape přichází s odvážným a netradičním designem, solidní kapacitou baterie a řadou užitečných prvků pro každodenní vapování. Lost Vape Ursa Baby 2 Pod Kit zaujme na první pohled svým pestrobarevným zpracováním a stylovým bočním panelem s podsvícením. 

 

 

 

Unikátní Design:

Lost Vape Ursa Baby 2 Pod Kit nabízí neobvyklé provedení s odvážnými barvami konstrukce a stylovým motivem na bočním panelu, který mu propůjčuje originální a nezaměnitelný vzhled. Jeho kompaktní rozměry 49 x 17.5 x 69 mm umožňují snadné nošení v kapse nebo v ruce.

 

Vysoká Kapacita Baterie:

Uvnitř tohoto kompaktního zařízení se skrývá baterie s kapacitou 900 mAh, což zajišťuje stabilní provoz, rychlou odezvu při žhavení a dlouhou výdrž. V případě potřeby ji lze snadno dobít prostřednictvím portu USB-C přímo na zařízení.

 

Jednoduchý Beztlačítkový Provoz:

S tímto zařízením není potřeba žádné ovládací tlačítko. Po připojení cartridge zařízení automaticky detekuje odpor a přizpůsobí výkon. Stačí pouze potáhnout z náustku a začít vapovat. Žhavení se spustí automaticky, což znamená, že nemusíte řešit žádné složité nastavení.

 

Praktická Regulace Vzduchového Průtoku:

Páčka na boku zařízení umožňuje regulaci přívodu vzduchu, což vám umožní upravit tuhost potahu podle vašich preferencí. Stačí jednoduchý pohyb a během chvilky máte vše přesně podle sebe a můžete si vychutnávat bohatou páru.

 

Cartridge Ursa:

Model Lost Vape Ursa Baby 2 Pod Kit je kompatibilní s cartridge z rodiny Ursa. V základním balení naleznete dvě cartridge s objemem 2,5 ml, které lze snadno plnit z boku a mají integrované žhavící hlavy. První cartridge má odpor 0,6 ohmu a je vhodná pro vzdušnější MTL potah. Druhá cartridge nabízí odpor 0,8 ohmu a je vhodnější pro utaženější MTL.

 

Boční Podsvícení:

Stylový prvek, kterým je boční panel s podsvícením, indikuje stav baterie během používání, nabíjen

 
Copyright 2016 - 2023 © Vape shop v centru Liberce