Výrobci / značky
Novinky
VooPoo Doric Galaxy S1 Pod Kit

Elektronická cigareta VooPoo Doric Galaxy S1 Pod Kit VooPoo Doric Galaxy S1 je kompaktní e-cigareta typu pen-style s extrémně nízkou hmotností 31.5 g díky hliníkovému tělu a s krásným designem. Díky...

více
Lost Vape Ursa Nano Pro 2

Elektronická cigareta Lost Vape Ursa Nano Pro 2 Pod Kit Lost Vape Ursa Nano Pro 2 Pod Kit je e-cigareta nabitá řadou výjimečných funkcí. Tento model nabízí regulovatelný výkon až 30W,...

více
Vaporesso XROS 4 Pod Kit

Elektronická cigareta Vaporesso XROS 4 Pod Kit přináší čtvrtou generaci oblíbené modelové řady XROS, doplněnou o vylepšenou technologii COREX 2.0, která zaručuje intenzivnější chuť a delší životnost cartridgí.       S výkonným režimem...

více
OXVA Xlim Go elektronická cigareta

  Elektronická cigareta OXVA Xlim GO Pod Kit přináší výrazný a odlišný design díky speciální textuře dosažené technikou lepené kůže. Tato elegantní e-cigareta nabízí strhující výstupní výkon až 30W s automatickým...

více

Lost Vape Ursa Baby 2 Pod elektronická cigareta 900mAh

Úvod NovinkyLost Vape Ursa Baby 2 Pod elektronická cigareta 900mAh

Druhá generace kompaktního pod systému Ursa Baby od výrobce Lost Vape přichází s odvážným a netradičním designem, solidní kapacitou baterie a řadou užitečných prvků pro každodenní vapování. Lost Vape Ursa Baby 2 Pod Kit zaujme na první pohled svým pestrobarevným zpracováním a stylovým bočním panelem s podsvícením. 

 

 

 

Unikátní Design:

Lost Vape Ursa Baby 2 Pod Kit nabízí neobvyklé provedení s odvážnými barvami konstrukce a stylovým motivem na bočním panelu, který mu propůjčuje originální a nezaměnitelný vzhled. Jeho kompaktní rozměry 49 x 17.5 x 69 mm umožňují snadné nošení v kapse nebo v ruce.

 

Vysoká Kapacita Baterie:

Uvnitř tohoto kompaktního zařízení se skrývá baterie s kapacitou 900 mAh, což zajišťuje stabilní provoz, rychlou odezvu při žhavení a dlouhou výdrž. V případě potřeby ji lze snadno dobít prostřednictvím portu USB-C přímo na zařízení.

 

Jednoduchý Beztlačítkový Provoz:

S tímto zařízením není potřeba žádné ovládací tlačítko. Po připojení cartridge zařízení automaticky detekuje odpor a přizpůsobí výkon. Stačí pouze potáhnout z náustku a začít vapovat. Žhavení se spustí automaticky, což znamená, že nemusíte řešit žádné složité nastavení.

 

Praktická Regulace Vzduchového Průtoku:

Páčka na boku zařízení umožňuje regulaci přívodu vzduchu, což vám umožní upravit tuhost potahu podle vašich preferencí. Stačí jednoduchý pohyb a během chvilky máte vše přesně podle sebe a můžete si vychutnávat bohatou páru.

 

Cartridge Ursa:

Model Lost Vape Ursa Baby 2 Pod Kit je kompatibilní s cartridge z rodiny Ursa. V základním balení naleznete dvě cartridge s objemem 2,5 ml, které lze snadno plnit z boku a mají integrované žhavící hlavy. První cartridge má odpor 0,6 ohmu a je vhodná pro vzdušnější MTL potah. Druhá cartridge nabízí odpor 0,8 ohmu a je vhodnější pro utaženější MTL.

 

Boční Podsvícení:

Stylový prvek, kterým je boční panel s podsvícením, indikuje stav baterie během používání, nabíjen

 
Copyright 2016 - 2024 © Vape shop v centru Liberce