Výrobci / značky
Novinky
Voopoo Drag 4

VooPoo Drag 4 Mod je již čtvrtou generací vlajkové lodě Drag, série pokročilých gripů výrobce VooPoo.         Na pomyslný vrchol nabídky výrobce ho potom řadí celá řada prvků, mezi nejvýznamnějšími lze...

více
Caliburn Tenet

Netradiční designový přírůstek do série Caliburn se představuje pod tajemným názvem Uwell Caliburn Tenet Pod Kit. Jedná se o jednoduchý pod systém se stylovou výbavou, který se hodí jak pro začátečníky,...

více
Moti Play Pod Kit

  Krásný design, futuristické zpracování a perfektní funkčnost, taková je ve zkratce nová elektronická cigareta Moti Play Pod Kit.       Nabídne kvality nejen po stránce estetiky, ale také samotného vybavení. Jedná se...

více
Starší novinky

   • Uwell Caliburn X  • Uwell Caliburn A3  • OXVA Xlim Pod 3rd Anniversary Limited Version • VOOPOO Drag H80 S • VOOPOO Drag Q  • Lost Vape Ursa Nano Pro 900mAh  • Eighty8 HHC Vape  • Vapefly Brunhilde 1o3 RTA  • Nová řada Českých liquidů...

více

Moti Play Pod Kit

Úvod NovinkyMoti Play Pod Kit
 
Krásný design, futuristické zpracování a perfektní funkčnost,
taková je ve zkratce nová elektronická cigareta Moti Play Pod Kit.
 
 
 
Nabídne kvality nejen po stránce estetiky, ale také samotného vybavení. Jedná se o praktickou e-cigaretu pro každodenní šlukování, které lze využít také na utaženější RDL při rozšíření o samostatně prodejné součásti. Celé tělo je vyrobeno z kombinace zinkové slitiny a polykarbonátu, designem kopíruje model Moti Play Pod tradiční box mody, díky čemuž se příjemně drží v dlani a snadno ji schováte také do kapsy. Její rozměry činí pouhých 80 x 12.5 x 44 mm, což oceníte zejména při každodenním přenášení a používání. V jádru se nachází integrovaná baterie se solidní kapacitou 900 mAh, která se postará o hladký, bezpečný a bezproblémový chod, ale také dlouhou výdrž a rychlý náběh žhavení. Baterii budete moci kdykoliv pohodlně dobít pomocí portu USB-C na těle.
 

 

 

 
Mimo baterii je zařízení poháněno také moderním čipem MCU, který zprostředkuje nejen mimořádný chuťový zážitek, ale nabídne také snadné uživatelské nastavení. V boční části se nachází přehledný displej zařízení, který zobrazuje všechny důležité parametry a hodnoty během vapování. Výkon lze regulovat v rozpětí 5 - 30 W pomocí tlačítka ve vrchní části zařízení. V boční části vedle displeje se potom nachází další tlačítko, které slouží pro zapnutí a vypnutí, nebo také pro sepnutí potahu. Pro samotné potahování potom můžete využít také funkci automatického spínání pouhým potažením z náustku. Ve vrchní části se nachází praktická cartridge s objemem 2 ml, která je kompatibilní s tělísky Moti Play. Mimo cartridge na vás v balení čeká jedno tělísko z řady Moti Play s mesh pletivem a odporem 1,0 ohm pro klasické šlukování. Samostatně si můžete pořídit také tělísko s odporem 0,45 ohm pro RDL vaping. Moti Play Pod Kit je precizně navržená elektronická cigareta, která v sobě snoubí eleganci a praktičnost.
 
Parametry produktu:
 
Rozměry: 80 x 12.5 x 44 mm
Způsob potahování: MTL (klasické šlukování)
Metody spínání potahu: automatické & manuální
Výstupní výkon: 5 - 30 W
Kapacita baterie: 900 mAh
Objem cartridge v balení: 2 ml
Čipset: MCU
Dobíjení: USB-C port (5V / 1A)
Materiál: zinková slitina + polykarbonát (PC) + PCTG
Futuristické zpracování
 
Moti Play Pod Kit je elegantně zpracovaná e-cigareta s futuristickým vzezřením. Zpracování modelu bylo oceněno také světovou cenou designu Muse Design Awards. Čeká na vás tělo vyrobené z kombinace zinkové slitiny a polykarbonátu. E-cigareta je k dostání také v řadě barevných variant s odlišnou barvou konstrukce a samotného loga modelu umístěného v boční části.
Velká kapacita baterie
 
Uvnitř těla e-cigarety Moti Play Pod Kit se ukrývá integrovaná baterie se solidní kapacitou 900 mAh pro stabilní chod zařízení, dlouhou výdrž a efektivní náběh žhavení. Baterie si poradí s mnohahodinovým intenzivním provozem bez potřeby nabíjení. V případě nutnosti vás potom potěší přítomnost rychlého portu USB-C pro snadné dobití baterie proudem až 1A.
Přehledné nastavení
 
Všechny potřebné parametry na jednom místě. Boční panel nabídne krásný a přehledný displej, na kterém budete mít neustálý přehled o nastaveném výkonu, odporu tělíska, napětí baterie, nebo o počtu potahů a aktuálním stavu baterie. Displej je krásně čitelný a žádný z potřebných parametrů během užívání zaručeně nepřehlédnete.
Inovativní čip MCU
 
Tělo zařízení je poháněno inteligentním čipem MCU, za jehož výrobou stojí přímo výrobce Moti. Díky čipu se můžete těšit na rychlé a jednoduché uživatelské nastavení, pohodlné ovládání a na perfektní odezvu při žhavení. Čip nabídne adaptivní kontrolu výkonu, během žhavení tak dokáže upravit sílu potahu vašim představám dle intenzity samotného potahování. Jedná se o vynikající prvek pro co nejvíce vybalancovaný vaping.
Spodní regulace airflow
 
Zajímavým prvkem celého zařízení je praktický systém airflow umístěný ve spodní části. Jedná se o otočné kolečko 360°, pomocí kterého si pohodlně nastavíte potřebné množství vzduchu při proudění do cartridge. Lze tak jednoduše volit mezi vzdušnějším a utaženějším potahem a vybrat si, jak budete své zařízení chtít používat. Zvládne totiž jak MTL, tak také RDL vaping.
Precizně navržené tělísko
 
V základním balení se nachází vyměnitelné žhavící tělísko Moti Play Pod s odporem 1,0 ohm. Jedná se o precizně navržené žhavící tělísko, které používá vatu nové generace s účinnější savostí a ještě více neutrální chutí pro maximální vyzdvižení chuti vašeho e-liquidu. Tělísko nabídne také dlouhou životnost a perfektní náběh žhavení. Samostatně je možné k e-cigaretě pořídit také tělísko s odporem 0,45 ohm pro potřeby RDL vapingu.
Kapesní rozměry
 
Moti Play Pod Kit je doslova kapesní e-cigareta, snadno si ji tak uložíte do kapsy u kalhot, či u saka a můžete ji pohodlně kamkoliv přenášet. Její rozměry činí jen 80 x 12.5 x 44 mm, konstrukce perfektně padne do dlaně a je navíc nesmírně lehká i při každodenním používání. Skladnost zařízení je jednou z největších výhod modelu Moti Play Pod Kit.
Optimální produkce páry
 
Žhavící tělísko Moti Play Pod je ve svém jádru opatřeno tenkým mesh pletivem pro maximalizaci odpařovací plochy a pro extrémně rychlý náběh žhavení. Každý potah je tak plný výrazné a bohaté chuti s optimálním množstvím produkované páry pro konkrétní, aktuálně nastavený výkon zařízení. Pro samotné žhavení pak můžete využít hned dvě metody spínání potahu.

 

Obsah balení:
 
1x tělo Moti Play Pod (900 mAh)
1x cartridge Moti Play Pod (2 ml)
1x žhavící tělísko Moti Play Pod (1,0 Ω)
1x USB-C kabel pro dobíjení
1x šňůrka pro zavěšení na krk