Výrobci / značky
Novinky
VooPoo Doric Galaxy S1 Pod Kit

Elektronická cigareta VooPoo Doric Galaxy S1 Pod Kit VooPoo Doric Galaxy S1 je kompaktní e-cigareta typu pen-style s extrémně nízkou hmotností 31.5 g díky hliníkovému tělu a s krásným designem. Díky...

více
Lost Vape Ursa Nano Pro 2

Elektronická cigareta Lost Vape Ursa Nano Pro 2 Pod Kit Lost Vape Ursa Nano Pro 2 Pod Kit je e-cigareta nabitá řadou výjimečných funkcí. Tento model nabízí regulovatelný výkon až 30W,...

více
Vaporesso XROS 4 Pod Kit

Elektronická cigareta Vaporesso XROS 4 Pod Kit přináší čtvrtou generaci oblíbené modelové řady XROS, doplněnou o vylepšenou technologii COREX 2.0, která zaručuje intenzivnější chuť a delší životnost cartridgí.       S výkonným režimem...

více
OXVA Xlim Go elektronická cigareta

  Elektronická cigareta OXVA Xlim GO Pod Kit přináší výrazný a odlišný design díky speciální textuře dosažené technikou lepené kůže. Tato elegantní e-cigareta nabízí strhující výstupní výkon až 30W s automatickým...

více

OXVA Xlim Go elektronická cigareta

Úvod NovinkyOXVA Xlim Go elektronická cigareta

 

Elektronická cigareta OXVA Xlim GO Pod Kit přináší výrazný a odlišný design díky speciální textuře dosažené technikou lepené kůže. Tato elegantní e-cigareta nabízí strhující výstupní výkon až 30W s automatickým nastavením, obrovskou kapacitu baterie 1000mAh a plnou kompatibilitu se všemi cartridgemi z platformy Xlim. Zaručuje nejen skvělé výsledky při vapování, ale také vynikající a výrazné podání chuti, jak jste již u série Xlim zvyklí.

 

 

Krásné dílenské zpracování OXVA Xlim GO se pyšní precizně zpracovaným tělem s tradiční podlouhlou konstrukcí, kterou u série Xlim znáte a máte rádi. Novinkou je jemná textura povrchu díky kůži, která se nachází na obou panelech zařízení. E-cigareta se pohodlně drží v dlani a kůže dodává celkovému modelu luxusní vzhled.

 

Kompaktní tělo e-cigarety Xlim GO ukrývá integrovanou baterii s obrovskou kapacitou 1000mAh, což zajišťuje plynulý chod zařízení a dlouhou výdrž na jedno nabití. Pokud je potřeba, lze baterii dobít prostřednictvím USB-C portu na těle.* (* Dobíjecí USB-C kabel není součástí balení.)

 

 

A nesmí chybět ani tradiční regulace airflow. Ta je umístěna v boční části zařízení, což umožňuje jednoduché nastavení přívodu vzduchu do cartridge a ovlivnění výsledné tuhosti potahu. Díky sérii menších otvorů je nastavení vzduchu detailní a praktické, umožňující dosažení požadované tuhosti potahu během pár okamžiků.

 

Xlim GO podporuje všechny cartridge z platformy Xlim, což umožňuje jednoduchou výměnu cartridge mezi zařízeními této série. V základním balení tohoto modelu najdete jednu cartridge s odporem 0,8 ohm, která nabízí příjemný kompromis mezi volnějším a utaženějším MTL potahem.

 

 

Na těle e-cigarety Xlim GO nenajdete žádná ovládací tlačítka, což zajišťuje velmi jednoduché ovládání. Stačí naplnit cartridge e-liquidem, počkat pár minut a začít potahovat z náustku. Žhavení se spustí zcela automaticky, není nutné nic dalšího nastavovat či zapínat.

 

 

 

OXVA Xlim GO dosahuje strhujícího výstupního výkonu až 30W, který je nastavován automaticky díky funkci inteligentní detekce odporu. Po připojení cartridge na tělo se e-cigareta sama změří odpor cartridge a automaticky nastaví vhodný výstupní výkon. To umožňuje vapování bez zbytečných starostí či nastavování.

 

Přehledná LED indikace Přední panel je vybaven tradiční LED indikační diodou ve tvaru písmene X, která během potahu informuje o aktuálním stavu baterie. Nabízí tři barvy pro různé procentuální hodnoty baterie, což umožňuje snadné sledování stavu baterie a plánování dobíjení.

 

 

 

 
Copyright 2016 - 2024 © Vape shop v centru Liberce