Výrobci / značky
Novinky
Vaporesso Armour Max kit

Vaporesso, světoznámý výrobce, se tentokrát zaměřil na milovníky velkých gripů a outdoorové odolné estetiky. Představujeme Vám Vaporesso Armour Max.     Grip Vaporesso Armour Max je skutečně robustní zařízení, jehož hlavní předností je netradičně zpracovaná...

více
OXVA Xlim SQ Pro

Elektronická cigareta OXVA Xlim SQ Pro Pod Kit - Integrovaná baterie 1200mAh, TFT displej, platforma cartridgí Xlim       Nová profesionální verze kapesní e-cigarety Xlim SQ s názvem OXVA Xlim SQ Pro Pod Kit...

více
VooPoo VMATE E Pod Kit nové barvy

Elektronická cigareta VooPoo VMATE E Pod Kit v 5ti nových barvách   nabídne unikátní zpracování, velkou kapacitu baterie, možnost regulace airflow     VooPoo VMATE E Pod Kit je luxusně zpracovaná e-cigareta pro klasické šlukování,...

více
Starší novinky

 •Voopoo Argus P1s  •VooPoo VMATE E Pod Kit nové barvy  •DOVPO M II  •OXVA Xlim Pro Pod Kit nové barvy a materiály  •Lost Vape Ursa Baby 2 Pod  •Joyetech EVIO Grip Pod  •Oxva Oxbar C800  •Uwell Caliburn G3  •Kurwa...

více

Příchutě Egoist SaV

Úvod NovinkyPříchutě Egoist SaV

Představujeme Vám nové SaV příchutě z dílny slovinské firmy Egoist 

 

 

Příběh Egoist Flavors se začal psát 7. července 2014 ve Slovinsku. Tři přátelé, Damir, Črt a Anja se nad šálkem kávy rozhodli vytvořit příchutě pro míchání e-liquidů.

Cílem bylo vymyslet ve své podstatě jednoduché, ale přitom stále dostatečně zajímavé a jedinečné příchutě, které budou bavit a které si člověk na dlouho zamiluje.

Péče, s jakou se Egoist příchutě vyrábí napovídá, že se jedná o výjimečnou sérii, která by neměla chybět ve sbírce každého pořádného vapera. 


V této sérii příchutí naleznete:

Flamingo  

Hledáte další oblíbenou letní příchuť? Nehledejte nic jiného než Flamingo. Je to senzační rovnováha dračího ovoce, zimolezu a pikantní růžové guavy, které se mísí pro dokonalou letní plážovou atmosféru.

 

Elixir 

Příchuť Elixír přináší šťavnatou a svěží ovocnou chuť dokonale zralých, ručně sbíraných jahod. Tu jsme pak smíchali s nádechem extraktu z vanilkových lusků, který dodává bohatou a požitkářskou krémovou příchuť.


Sneech 

Egoist Sneech nabízí příjemně sladkou chuť šťavnaté broskve a zlatavou příchuť šťavnatého manga.

 

Nutz 

Nebesky lahodná oříšková chuť s vanilkou a smetanou. Nádherná směs vůní s tím správným množstvím lískových oříšků, které vše okoření.

 

Goblin 

Osvěžující a jemná chuť nakrájené okurky, která se snoubí se sladkou a jemnou chutí čerstvě nakrájeného kiwi a melounu

 

Ape 

Dokonale vyvážená kombinace zralých krémových banánů a lahodných sušenek s jemným nádechem vanilky.

 

Wild 

Nějakou dobu jsme hledali ideální třešňovou příchuť. Jednoduchou, sladkou ale nechutnající jako sirup proti kašli. Sami se přesvědčte, jestli se nám to povedlo.Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.