Výrobci / značky
Novinky
Příchutě Egoist SaV

Představujeme Vám nové SaV příchutě z dílny slovinské firmy Egoist      Příběh Egoist Flavors se začal psát 7. července 2014 ve Slovinsku. Tři přátelé, Damir, Črt a Anja se nad šálkem kávy...

více
Nové příchutě v sérii VINC Shake and Vape

Představujeme Vám dvě nové, špičkové vyladěné příchutě z oblíbené české série SaV aromat VINC. Samotný název VINC představuje zkratku Vaping Is Not a Crime, v překladu vaping není zločin. Oblíbené liquidy naší vape komunity konečně k dostání i u...

více
Příchuť Riot Squad BLCK EDTN S&V

Britský výrobce příchutí Riot Squad přináší na trh další lahodnou sérii s názvem Black Edition (BLCK EDTN).   V této řadě na vás čekají ultimátní ovocné směsi s netradičními surovinami, které...

více
Starší novinky

 • Nasty juice ModMate  • Voopoo Doric 20  • Thelema Mini Kit  • Oxva Xlim C  • VooPoo Drag 4 Mod  • Uwell Caliburn Tenet  • Moti Play  • Voopoo Argus P1  • Innokin Zlide Top Tank  • Uwell Caliburn X  • Uwell Caliburn A3  • OXVA Xlim Pod 3rd Anniversary...

více

Příchutě Egoist SaV

Úvod NovinkyPříchutě Egoist SaV

Představujeme Vám nové SaV příchutě z dílny slovinské firmy Egoist 

 

 

Příběh Egoist Flavors se začal psát 7. července 2014 ve Slovinsku. Tři přátelé, Damir, Črt a Anja se nad šálkem kávy rozhodli vytvořit příchutě pro míchání e-liquidů.

Cílem bylo vymyslet ve své podstatě jednoduché, ale přitom stále dostatečně zajímavé a jedinečné příchutě, které budou bavit a které si člověk na dlouho zamiluje.

Péče, s jakou se Egoist příchutě vyrábí napovídá, že se jedná o výjimečnou sérii, která by neměla chybět ve sbírce každého pořádného vapera. 


V této sérii příchutí naleznete:

Flamingo  

Hledáte další oblíbenou letní příchuť? Nehledejte nic jiného než Flamingo. Je to senzační rovnováha dračího ovoce, zimolezu a pikantní růžové guavy, které se mísí pro dokonalou letní plážovou atmosféru.

 

Elixir 

Příchuť Elixír přináší šťavnatou a svěží ovocnou chuť dokonale zralých, ručně sbíraných jahod. Tu jsme pak smíchali s nádechem extraktu z vanilkových lusků, který dodává bohatou a požitkářskou krémovou příchuť.


Sneech 

Egoist Sneech nabízí příjemně sladkou chuť šťavnaté broskve a zlatavou příchuť šťavnatého manga.

 

Nutz 

Nebesky lahodná oříšková chuť s vanilkou a smetanou. Nádherná směs vůní s tím správným množstvím lískových oříšků, které vše okoření.

 

Goblin 

Osvěžující a jemná chuť nakrájené okurky, která se snoubí se sladkou a jemnou chutí čerstvě nakrájeného kiwi a melounu

 

Ape 

Dokonale vyvážená kombinace zralých krémových banánů a lahodných sušenek s jemným nádechem vanilky.

 

Wild 

Nějakou dobu jsme hledali ideální třešňovou příchuť. Jednoduchou, sladkou ale nechutnající jako sirup proti kašli. Sami se přesvědčte, jestli se nám to povedlo.Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.


 

Copyright 2016 - 2023 © Vape shop v centru Liberce