Výrobci / značky
Novinky
! ! ZDRAŽOVÁNÍ ! !

    Zdražení elektronických cigaret v České Republice: Co vapery čeká V poslední době se vapeři v České Republice potýkají s výzvou spojenou s postupným zdražováním elektronických cigaret a e-liquidů. Původní návrh na...

více
Vaporesso Xros PRO

XROS PRO je nejpropracovanější a nejvýkonnější elektronická cigareta řady XROS od Vaporessa.   Elektronická cigareta Vaporesso XROS Pro Pod Kit Vlajková loď série XROS s názvem Vaporesso XROS Pro je prvním zařízením ze série,...

více
Lost Vape Thelema Elite 40 Pod Kit

Lost Vape Thelema Elite 40 Pod udává trend ve světě vapingu a přináší pokročilou moderní technologii ve spojení s bohatým chuťovým profilem.Přichází s novými cartridgemi E-Plus se solidním objemem a...

více
Rozdáváme dárky od Oxvy!!

Rozdáváme dárky od Oxvy!!   Ahoj, milí zákazníci! Chceme vám poděkovat za vaši podporu a přinést vám radost až do vašeho domova. Proto spouštíme OXVA Dárkový Giveaway!     Stačí jednoduše udělat následující:  Objednejte si zboží na...

více

Uwell Caliburn Explorer Pod Kit

Úvod NovinkyUwell Caliburn Explorer Pod Kit

Elektronická cigareta Uwell Caliburn Explorer Pod Kit přináší revoluci ve vapování. S inovativní dvoukomorovou cartridge a integrovanou baterií o kapacitě 1000mAh je skvělou volbou pro všechny vapery.

 

 

 

Design série Caliburn kombinuje ergonomii a praktické rozměry (128,1 x 26 x 14,6 mm) pro pohodlné používání. V těle najdeme integrovanou baterii s kapacitou 1000mAh, podporu rychlého dobíjení USB-C a výkon až 32W. Klíčovým prvkem je manuální spínač pro nastavení režimu vapování. Cartridge s objemem 4 ml a dvěma komorami umožňuje vložení dvou žhavících hlav současně. Režimy provozu cartridge zahrnují Left Coil Mode, Right Coil Mode, Dual Coil Mode a Alternate Mode pro střídání komor při každém potahu.

 

Dvoukomorová cartridge umožňuje využití dvou různých e-liquidů a snadné přepínání režimů pomocí speciálního ovládacího tlačítka. Zařízení je kompatibilní se žhavícími hlavami Caliburn G, které nabízí výbornou chuť, náběh žhavení a dlouhou životnost.

S kapacitou 4 ml nabízí cartridge dostatek prostoru pro e-liquid, a díky dvěma plnícím otvorům je doplňování snadné. Integrovaná baterie s kapacitou 1000mAh poskytuje dlouhé hodiny vapování bez nutnosti častého nabíjení.

Další výhodou je duální airflow, který umožňuje nastavení tuhosti potahování podle preference vapera. Automatické spínání potahu a rychlé dobíjení pomocí moderního USB-C portu (2A) zvyšují pohodlí a efektivitu.

 

Uwell Caliburn Explorer Pod Kit obsahuje tělo zařízení, cartridge, čtyři žhavící hlavy Caliburn G (0,8Ω / 1,2Ω), USB-C kabel pro dobíjení a uživatelský manuál. Ideální pro ty, kteří hledají inovativní a výkonné zařízení pro vapování.