Výrobci / značky
Novinky
! ! ZDRAŽOVÁNÍ ! !

    Zdražení elektronických cigaret v České Republice: Co vapery čeká V poslední době se vapeři v České Republice potýkají s výzvou spojenou s postupným zdražováním elektronických cigaret a e-liquidů. Původní návrh na...

více
Vaporesso Xros PRO

XROS PRO je nejpropracovanější a nejvýkonnější elektronická cigareta řady XROS od Vaporessa.   Elektronická cigareta Vaporesso XROS Pro Pod Kit Vlajková loď série XROS s názvem Vaporesso XROS Pro je prvním zařízením ze série,...

více
Lost Vape Thelema Elite 40 Pod Kit

Lost Vape Thelema Elite 40 Pod udává trend ve světě vapingu a přináší pokročilou moderní technologii ve spojení s bohatým chuťovým profilem.Přichází s novými cartridgemi E-Plus se solidním objemem a...

více
Rozdáváme dárky od Oxvy!!

Rozdáváme dárky od Oxvy!!   Ahoj, milí zákazníci! Chceme vám poděkovat za vaši podporu a přinést vám radost až do vašeho domova. Proto spouštíme OXVA Dárkový Giveaway!     Stačí jednoduše udělat následující:  Objednejte si zboží na...

více

Vaporesso Armour Max kit

Úvod NovinkyVaporesso Armour Max kit

Vaporesso, světoznámý výrobce, se tentokrát zaměřil na milovníky velkých gripů a outdoorové odolné estetiky.

Představujeme Vám Vaporesso Armour Max.

 

 

Grip Vaporesso Armour Max je skutečně robustní zařízení, jehož hlavní předností je netradičně zpracovaná konstrukce a prvotřídní elektronika v těle, umožňující používání gripu s celou řadou výstupních režimů. Robustní konstrukce zařízení je vyrobena z odolného TPU materiálu, který posouvá odolnost modu nad běžné kovové a plastové gripy. Spodní část modu ukrývá slot pro dvě baterie typu 21700 nebo 18650 s použitím redukce v balení. Mod dosahuje ohromujícího výkonu až 220W a nabízí pohodlné dobíjení přes USB-C port s podporou 2A nabíjení.

  • Odolné zpracování:

Celý mod je vyroben z odolného TPU materiálu, což posouvá odolnost na vyšší úroveň než u standardních gripů a modů. Povrch zařízení odolává běžnému každodennímu používání, je méně náchylný na škrábance a další nežádoucí vlivy. Díky své konstrukci je mod také více odolný vůči nechtěnému pádu na zem, což ho činí ideálním pro náročné prostředí.

 

  • Robustní konstrukce:

Vaporesso Armour Max je robustní elektronický grip s bytelnou konstrukcí a solidními rozměry těla. Celkové rozměry kitu činí 157 x 56.5 x 34 mm. Díky TPU materiálu se mod příjemně drží v ruce a tradiční box mod konstrukce zaručuje pohodové každodenní používání.

 

  • Slot pro dvě baterie:

Ve spodní části modu se nachází uzávěr slotu pro baterie. Do tohoto slotu můžete umístit dvě baterie typu 21700 pro maximalizaci potenciálu modu nebo dvě baterie typu 18650 s přiloženou redukcí v balení. Mod tak můžete osadit svými oblíbenými bateriemi a využívat ho přesně podle svých představ. Samozřejmostí je také podpora rychlého nabíjení baterií přímo uvnitř modu, zařízení disponuje slotem USB-C pro nabíjení proudem až 2A.

 

  • Široká nabídka režimů:

Ovládací panel s displejem v přední části umožňuje hladké a rychlé nastavení všech parametrů. U modu máte na výběr ze široké nabídky výstupních režimů, včetně režimu F(t) pro maximální chuť a SMART režimu pro automatické doporučení vhodného výkonu. Pokročilí uživatelé se mohou těšit na režimy PULSE nebo TC pro různé typy spirálek.

 

  • Obrovský objem atomizéru:

V kompletní soupravě se nachází skvělý clearomizér Vaporesso iTank 2 s obrovským objemem tanku a ochranným tělem skla. Atomizér doplňuje design zařízení a poskytuje skvělé výsledky při vapování. Součástí jsou dvě žhavící hlavy GTi Mesh s odpory 0,2 ohm a 0,4 ohm, nabízející vynikající chuť a dlouhou životnost.

 

  • Praktický zámek zařízení:

Vaporesso Armour Max a Armour S přináší inovativní spínací Uni-Lock tlačítko, které lze posouvat nahoru a dolů pro uzamčení nebo odemčení funkce. Toto tlačítko zajistí bezpečné přenášení a používání modu.

 

  • Čipset AXON:

Tělo modu pohání čipset AXON, který zajišťuje širokou nabídku výstupních režimů a bezproblémový provoz s řadou bezpečnostních prvků. Čipset také optimalizuje výkon při každém potahu, umožňující profesionální vapování.