Výrobci / značky
Novinky
VooPoo Doric Galaxy S1 Pod Kit

Elektronická cigareta VooPoo Doric Galaxy S1 Pod Kit VooPoo Doric Galaxy S1 je kompaktní e-cigareta typu pen-style s extrémně nízkou hmotností 31.5 g díky hliníkovému tělu a s krásným designem. Díky...

více
Lost Vape Ursa Nano Pro 2

Elektronická cigareta Lost Vape Ursa Nano Pro 2 Pod Kit Lost Vape Ursa Nano Pro 2 Pod Kit je e-cigareta nabitá řadou výjimečných funkcí. Tento model nabízí regulovatelný výkon až 30W,...

více
Vaporesso XROS 4 Pod Kit

Elektronická cigareta Vaporesso XROS 4 Pod Kit přináší čtvrtou generaci oblíbené modelové řady XROS, doplněnou o vylepšenou technologii COREX 2.0, která zaručuje intenzivnější chuť a delší životnost cartridgí.       S výkonným režimem...

více
OXVA Xlim Go elektronická cigareta

  Elektronická cigareta OXVA Xlim GO Pod Kit přináší výrazný a odlišný design díky speciální textuře dosažené technikou lepené kůže. Tato elegantní e-cigareta nabízí strhující výstupní výkon až 30W s automatickým...

více

Vaporesso XROS 4 Pod Kit

Úvod NovinkyVaporesso XROS 4 Pod Kit

Elektronická cigareta Vaporesso XROS 4 Pod Kit přináší čtvrtou generaci oblíbené modelové řady XROS, doplněnou o vylepšenou technologii COREX 2.0, která zaručuje intenzivnější chuť a delší životnost cartridgí.

 

 

 

S výkonným režimem Pulse zajistí vysoký výstupní výkon a rychlé žhavení. Nechybí ani prvotřídní čipset AXON s třemi výstupními režimy intenzity a praktickým indikačním displejem. Nová cartridge s odporem 0,4 ohm je součástí základního balení, přičemž zařízení je zpětně kompatibilní s kompletní platformou všech dalších podů XROS. Přepracované tělo s celohliníkovou konstrukcí zajišťuje komfortnější stisk, nižší hmotnost a futurističtější estetiku.

 

Mimořádně stylové zpracování: Modelová série XROS 4 se vyznačuje krásným dílenským zpracováním a celohliníkovou konstrukcí těla, což přináší nižší hmotnost a lepší držení v ruce. Elegantní design činí z tohoto zařízení nejen spolehlivého, ale i esteticky příjemného pomocníka.

Technologie COREX 2.0: Vylepšená technologie COREX 2.0 přináší ještě výraznější chuť a delší životnost cartridgí. Moderní morph mesh pletivo v jádru cartridgí zajišťuje optimální teplotu při žhavení a rychlý náběh, zatímco vylepšená vata lépe absorbuje e-liquid a prodlužuje životnost cartridge.

 

 

Čipset AXON: Moderní čipset AXON zajišťuje perfektní výsledky bez složitého nastavování. E-cigareta automaticky nastavuje výkon, což spolu s elektronickými bezpečnostními ochranami zaručuje bezpečný provoz.

Velká kapacita baterie a rychlé nabíjení: Integrovaná baterie s kapacitou 1000mAh a rychlý nabíjecí port umožňují dlouhou výdrž a dobíjení za pouhých 30 minut.

Praktická regulace airflow: Model XROS 4 disponuje manuální páčkou pro regulaci airflow, což umožňuje detailní nastavení tuhosti potahu.

 

 

Tři režimy intenzity: Inteligentní detekce odporu cartridge umožňuje automatické nastavení výkonu, ale uživatel si může volit mezi třemi režimy intenzity pro jemnější nebo silnější chuť.

Dvě metody spínání: Model podporuje automatické spínání potahu nebo spínání pomocí tlačítka na předním panelu, které lze také uzamknout pro bezpečné přenášení.

 

 

 

 

Copyright 2016 - 2024 © Vape shop v centru Liberce