Výrobci / značky
Novinky
Elektronická cigareta VooPoo Argus G2 Pod Kit

VooPoo Argus G2 Pod Kit pokračuje v kvalitách předchůdce Argus G a přináší vytříbené podání chuti a komfortní užívání v čele s novým uživatelským rozhraním a dalšími zábavnými ovládacími prvky....

více
Příchutě Drifter Bar Juice Shake and Vape

 Seznamte se s novými příchutěmi Drifter!!     Britský výrobce Juice Sauz LTD. je dlouhodobým lídrem ve výrobě liquidů a jejich značka Salt je známá jako špičková volba mezi liquidy s nikotinovou solí...

více
Liquidy MARYLIQ Nic SALT

Představujeme Vám E-liquidy Maryliq, které jsou stejně jako e-liquidy Elf Liq od značky Elf Bar.   Maryliq však nabízí příchutě oblíbených jednorázových e-cigaret Elf Bar z řady Lost Mary a mnoho...

více
Starší novinky

 •VOOPOO DORIC E Pod  •OXVA Xlim SE 2 Pod  •Sweet Treat SaV  •Uwell Caliburn Explorer Pod Kit  •Vaporesso Armour Max kit  •OXVA Xlim SQ Pro  •Voopoo Argus P1s  •VooPoo VMATE E Pod Kit nové barvy  •DOVPO M II  •OXVA Xlim...

více

Vaporesso Xros PRO

Úvod NovinkyVaporesso Xros PRO

XROS PRO je nejpropracovanější a nejvýkonnější elektronická cigareta řady XROS od Vaporessa.


 

Elektronická cigareta Vaporesso XROS Pro Pod Kit

Vlajková loď série XROS s názvem Vaporesso XROS Pro je prvním zařízením ze série, které představuje cartridge 0,4Ω pro RDL vaping s podporou strhujícího výkonu až 30W a maximálním důrazem na výraznou chuť. Překračujte hranice a zažijte profesionální vaperský požitek díky čipsetu AXON s režimem Super Pulse a díky inovativní technologii COREX. Překročte hranici snadné obsluhy s inovativním ovládacím tlačítkem a přehledným displejem. Vapujte jako profík díky integrované baterii 1200mAh a 3ml objemu cartridge. A jako bonus si u zařízení vychutnejte plnou kompatibilitu s kompletní platformou cartridgí XROS.

 

Krásné zpracování

Vaporesso XROS Pro Pod přichází s elegantním dílenským zpracováním a perfektní ergonomií těla. Podlouhlou konstrukci s rozměry 119.7 x 24.4 x 18.45 mm snadno schováte do kapsy a pohodlně se drží také v dlani. Na výběr je také z celé řady moderních a esteticky vyladěných odstínů a barev, z nichž si zaručeně vybere každý.

 

Pokročilý čipset

Populární AXON čip pro co nejlepší výsledky při vapování nesmí chybět ani u profi verze modelu XROS. Čipset v jádru dodá bleskurychlý náběh žhavení a stabilní chod, zároveň se postará také o snadnou uživatelskou obsluhu a zajistí bezpečný provoz díky řadě bezpečnostních a ochranných prvků. Novinkou je potom moderní režim Super Pulse pro efektivní odpařování s použitím nové cartridge 0.4Ω.

Různé výstupní režimy

Díky pokročilému čipsetu v těle zařízení se můžete těšit také na obrovskou variabilitu při výběru vhodného nastavení pro vaši cartridge. Pokud zařízení osadíte standardní cartridgí s odporem 0.4Ω ze základního balení, můžete si pohodlně regulovat výkon až do 30W. Jestliže osadíte zařízení cartridgí ze série XROS s jiným odporem, budete si moci zvolit jeden ze tří režimů ECO, NORMAL, nebo POWER. E-cigareta disponuje také inteligentní detekcí odporu, doporučený výkon tak nastaví automaticky po připojení cartridge.

* Funkce regulace výkonu pracuje pouze s cartridgí XROS Mesh s odporem 0.4Ω, pro ostatní odpory nelze regulovat výkon, je nastavován automaticky.

Inovativní manuální zámek

Uzamkněte spínací tlačítko pohodlným pohybem prstu po bočním manuálním posuvném zámku. Elegantní řešení šetří váš čas, který byste jinak strávili složitým uzamykáním pomocí kombinací stisků spínacího tlačítka. Nyní stačí jeden rychlý pohyb a máte odemčeno, nebo uzamčeno*. Díky této praktické funkci se nemusíte obávat nechtěného sepnutí v kapse, nebo nechtěného přenastavení výkonu a můžete mít svůj model neustále v bezpečí.

* V případě uzamčení tlačítka je stále funkční automatické spínání potahu.

Regulace airflow

Elegantní řešení v podobě manuální regulace vzduchu nesmí chybět ani u XROS Pro. V zadní části se nachází praktický manuální posuvník, který poslouží k optimálnímu nastavení ideální tuhosti potahu. Přívod vzduchu si tak můžete vyladit do nejmenších detailů.

Velká kapacita baterie

Důležitým prvkem zařízení XROS Pro je zejména jeho baterie. V těle se nachází integrovaná baterie s ohromující kapacitou 1200 mAh pro dlouhé hodiny intenzivního potahování. Velkou baterii oceníte právě při vapování s vyšší produkcí páry, klasickým MTLkařům potom nabídne skutečně dlouhou výdrž s minimem nabíjení. Zařízení zároveň podporuje rychlé 2A nabíjení prostřednictvím moderního rozhraní USB-C.

Dvě metody spínání

Samozřejmostí modelu XROS Pro je podpora dvou metod spínání potahu. Můžete tak spínat pomocí kulatého tlačítka na předním panelu, nebo můžete využít podtlakový spínač automatického potahování, jednoduše tak přiložíte ústa k náustku a potáhnete, žhavení se spustí již automaticky.

Výraznější chuť

Plnější a výraznější chuť, větší produkce páry a efektivní náběh žhavení. Vaporesso XROS Pro uvádí nové cartridge XROS Mesh, tentokrát s odporem 0,4 ohm. Díky nízkému odporu se skvěle hodí pro RDL vaping, zaručují rychlý náběh při žhavení a zároveň nabídnou velkou odpařovací plochu mesh pletiva v jádru. Jedna cartridge si zvládne poradit se životností až na 20 ml e-liquidu s použitím vyšších výkonů, hravě zvládne až 30 W,

Snadné ovládání

Jedno tlačítko a řada funkcí. Ovládání modelu XROS Pro je nesmírně snadné a rychle si ho osvojíte. Pomocí tlačítka můžete pohodlně zapínat a vypínat RGB diodu pro indikaci baterie, nastavovat potřebný výstupní výkon a nebo mazat počítadlo potahů. Tlačítkem můžete e-cigaretu také pohodlně zapnout a vypnout. Ovládání je praktické, rychlé a intuitivní.

Nejpokročilejší XROS

Vlajková loď celé série XROS si osvojuje zaběhnuté funkce, které si vapeři v této sérii tolik oblíbili a přináší řadu vylepšení a užitečných prvků, se kterými se můžete u XROSu setkat vůbec poprvé. Nabušený pod systém pro náročné nabídne řadu vychytávek a ve spojení s luxusním designovým zpracováním se tak stává jedním z nejkrásnějších a nejvšestrannějších pod systémů na trhu.