Výrobci / značky
Novinky
VooPoo Vmate Max Pod Kit

Elektronická cigareta VooPoo Vmate Max Pod Kit Zažijte maximální požitek z vapování s e-cigaretou VooPoo Vmate Max Pod Kit. Ta si osvojuje ty nejlepší funkce pod systémů série Vmate a dalších...

více
OXVA Xlim SQ Pro v kůži

Nová profesionální verze kapesní e-cigarety Xlim SQ s názvem OXVA Xlim SQ Pro Pod Kit přináší inovativní zařízení pro jedinečný vaperský zážitek. S kompaktní konstrukcí a luxusním designem z kvalitní...

více
VooPoo Argus E40 Pod Kit

Elektronická cigareta VooPoo Argus E40 Pod Kit Všestranný pod systém vhodný ke všem typům vapování. Poznejte nepoznané kvality futuristicky zpracovaného modelu s podporou dvou metod spínání potahu, stylovým displejem, možností regulace...

více
Starší novinky

 •Elektronická cigareta VOOPOO Drag S2 Mod Pod 60W  •VooPoo Doric Galaxy S1 Pod Kit  •Lost Vape Ursa Nano Pro 2  •Vaporesso XROS 4 Pod Kit  •OXVA Xlim Go elektronická cigareta  •Oxva Xlim Pro nové barvy  •Elektronická...

více

VooPoo Argus E40 Pod Kit

Úvod NovinkyVooPoo Argus E40 Pod Kit

Elektronická cigareta VooPoo Argus E40 Pod Kit

Všestranný pod systém vhodný ke všem typům vapování. Poznejte nepoznané kvality futuristicky zpracovaného modelu s podporou dvou metod spínání potahu, stylovým displejem, možností regulace výstupního výkonu, manuálním nastavením přívodu vzduchu a podporou platformy PnP-X. Vapujte dlouhé hodiny bez nutného dobíjení díky integrované baterii s kapacitou 1800 mAh a užívejte si nerušený vaping s cartridgemi o objemu 4,5 ml. VooPoo Argus E40 Pod Kit má zaručeně co nabídnout.

 

 

Parametry produktu:

Rozměry: 114 x 31.2 x 22.6 mm
Způsob potahování: MTL (klasické šlukování) / DL (přímé potahování) / RDL (utažené přímé potahování)
Metody spínání potahu: automatické & manuální
Výstupní výkon: 5 - 40 W (regulovatelný)
Kapacita baterie: 1800 mAh
Výstupní napětí: 3.2 - 4.2 V
Podporovaný odpor: 0.3 - 3.0 Ω
Odpor cartridgí v balení: 0.3 Ω / 0.6 Ω
Objem cartridgí v balení: 4.5 ml
Dobíjení: USB-C port (5V / 2A)
Typ displeje: OLED 0.42''
Materiál: zinková slitina + polykarbonát (PC) + PCTG
Regulace airflow: ano

Futuristické zpracování

Tělo zařízení kombinuje kovové a polykarbonátové prvky do krásného a futuristického celku. Konstrukce vyrobená ze zinkové slitiny a polykarbonátu je elegantním řešením pro všechny příznivce netradičního a stylového dílenského zpracování. Mimo krásný design nabídne model Argus E40 také praktické rozměry pro snadné přenášení a každodenní používání.

Obrovská kapacita baterie

V jádru e-cigarety na vás čeká integrovaná baterie s ohromující kapacitou 1800 mAh, díky které si budete moci užívat intenzivní mnohahodinový vaping bez potřeby dalšího dobíjení. K velké kapacitě baterie nesmí chybět také výkonný dobíjecí port, ten se nachází ve spodní části a nabídne podporu nabíjení s parametry 5V a 2A.

Výborné podání chuti

V základním balení najdete dvě cartridge Argus E40 s integrovanou žhavící hlavou a prvotřídním mesh pletivem. Zvykli jste si na chuťové kvality hlav PnP a PnP-X? Přesně takovou chuť najdete i zde. První cartridge nabídne odpor 0.3 ohm a je ideální volbou pro DL vaping. Druhou cartridge s odporem 0.6 ohm zase využijí příznivci MTL a utaženějšího RDL vapingu. Na své si přijdou naprosto všichni vapeři.

Regulace výkonu

V boční části e-cigarety Argus E40 se nachází ergonomické ovládací tlačítko, které slouží nejen pro uzamčení e-cigarety a sepnutí žhavení, ale také pro nastavení výstupního výkonu. Ten je plně regulovatelný a je možné ho nastavovat v rozpětí 5 - 40 W. Snadno si tak upravíte výstupní výkon podle potřeb aktuálně používané cartridge a můžete se tak vždy těšit jen na ty nejlepší výsledky při vapování.

Manuální nastavení airflow

Rádi si nastavujete přívod vzduchu podle potřeby? V tom případě vás potěší přítomnost tradiční boční manuální regulace airflow. Pomocí páčky si snadno a rychle upravíte tuhost potahu a můžete začít potahovat. Díky plynulé regulaci si snadno zvolíte mezi utaženějším a volnějším stylem potahu přesně podle potřeb vaší cartridge.

Praktický displej

Na předním panelu zařízení se nachází praktický displej s bočními LED diodami. Přímo na displeji máte neustálý přehled o nastaveném výkonu, odporu připojené cartridge, počtu potahů a o procentuálním stavu baterie. Stav baterie můžete také sledovat prostřednictvím přidružených LED diod, které mění svou barvu podle aktuální úrovně nabití.

Platforma VooPoo PnP-X

VooPoo Argus E40 Pod je dalším zařízením z rozrůstající se platformy PnP-X. V základním balení najdete cartridge s integrovanou hlavou, samostatně si však můžete k zařízení pořídit také prázdnou cartridge, která je kompatibilní se žhavícími hlavami z platformy VooPoo PnP-X s odporem vyšším než 0,3 ohm. Díky tomu získáte větší svobodu při výběru vhodných součástí pro každodenní využití.