Výrobci / značky
Novinky
Liquidy s nikotinovou solí Aramax

Objevte nové nikotinové soli Aramax Vapování se stále vyvíjí a přináší novinky, které posouvají hranice potěšení. Jednou z těchto inovací je představení nové řady e-liquidů Aramax s nikotinovou solí. Tyto prémiové...

více
Elektronická cigareta VOOPOO Drag S2 Mod Pod 60W

Druhá generace populárních e-cigaret VooPoo Drag S a Drag X přináší řadu vylepšení, včetně upgradovaného čipsetu, přepracovaného rozhraní, podpory více režimů, většího objemu a nové platformy PnP-X pro optimální vapovací...

více
VooPoo Doric Galaxy S1 Pod Kit

Elektronická cigareta VooPoo Doric Galaxy S1 Pod Kit VooPoo Doric Galaxy S1 je kompaktní e-cigareta typu pen-style s extrémně nízkou hmotností 31.5 g díky hliníkovému tělu a s krásným designem. Díky...

více
Starší novinky

 •Joyetech eRoll Slim PCC BOX elektronická cigareta 1500mAh  • Příchutě ti juice Bar SaV  •Voopoo Doric E  •Oxva Xlim SE 2  •Sweet Treat SaV  •Uwell Caliburn Explorer Pod Kit  •Vaporesso Armour Max kit  •OXVA Xlim SQ Pro  •Voopoo Argus...

více

VooPoo Doric Galaxy S1 Pod Kit

Úvod NovinkyVooPoo Doric Galaxy S1 Pod Kit

Elektronická cigareta VooPoo Doric Galaxy S1 Pod Kit

VooPoo Doric Galaxy S1 je kompaktní e-cigareta typu pen-style s extrémně nízkou hmotností 31.5 g díky hliníkovému tělu a s krásným designem. Díky minimalistickému zpracování si model snadno oblíbí také naprostí začátečníci. Zabudovaná integrovaná baterie s kapacitou 800mAh hravě uspokojí každodenní vaperské potřeby a s cartridgemi Doric Galaxy se můžete těšit na dlouhou životnost, skvělou a výraznou chuť a příjemnou prokreslenost každého použitého e-liquidu.

 

 

 

Tradiční design

VooPoo Doric Galaxy S1 se pyšní tradičním dílenským zpracováním. Těšit se tak můžete na populární trubkové pen-style tělo s délkou 125.88 mm a průměrem pouhých 16 mm. Díky kompaktní konstrukci lze e-cigaretu snadno schovat v kapse a během potahování působí v dlani decentním dojmem. K dostání je navíc v moderních a stylových barvách, z nichž si vybere každý.

Lehká konstrukce

Celé tělo modelu Doric Galaxy S1 je vyrobeno z lehoučké hliníkové slitiny, která dodává celému zařízení punc elegance. Celková hmotnost e-cigarety se potom zastavila na krásných 31.5 g, během užívání ji tak ani neucítíte v dlani a díky nízké hmotnosti si ji můžete brát každý den kamkoliv s sebou.

Cartridge z platformy Doric Galaxy

Společně se zařízením představuje výrobce také nový odpor cartridgí Doric Galaxy. V základním balení najdete cartridge s odporem 0,7 ohm pro ještě výraznější podání chuti a pro optimální tuhost potahování. Výrazná chuť je zajištěna díky dvěma otvorům pro přívod vzduchu ve spodní části, vzduch tak proudí do cartridge plynuleji a rovnoměrněji. Samozřejmostí je potom zpětná kompatibilita také s dalšími odpory cartridgí z platformy Doric Galaxy.

Integrovaná baterie

Tělo e-cigarety ukrývá integrovanou baterii se solidní kapacitou 800mAh, která se postará o stabilní chod, optimální výstupní výkon a dlouhou výdrž na jedno nabití. V případě potřeby si pak můžete baterii kdykoliv pohodlně dobíjet prostřednictvím USB-C portu ve spodní části. Lze dobíjet proudem až 1A pro efektivně rychlé nabití do plné kapacity.

Ergonomický náustek

Cartridge Doric Galaxy v základním balení se pyšní ergonomicky tvarovaným náustkem. Ten je vyroben z kombinace jemného silikonu a plastu pro co nejpříjemnější držení v ústech. Vapování vás bude u modelu Doric Galaxy S1 doslova bavit a od náustku se nebudete chtít ani odtrhnout.

Indikační dioda

Na těle modelu Doric Galaxy S1 se nachází praktická indikační dioda, která vás během potahu informuje o stavu baterie nebo o možných problémech při používání. Dioda nabídne dvě základní barvy, pokud svítí bíle, máte stav baterie mezi 20 - 100%, jestliže se rozsvítí červená dioda, měli byste pomýšlet na brzké dobití.

Vhodné pro začínající uživatele

VooPoo Doric Galaxy S1 je praktická e-cigareta s minimalistickým zpracováním a základními funkcemi, díky čemuž dokáže oslovit také začínající a nenáročné uživatele. Nabídne pohodlí, efektivitu a praktické funkce pro usnadnění každodenního vaperského rituálu. Díky propracovaným cartridgím se navíc můžete těšit na skvělou výdrž jedné cartridge a na perfektní chuťové podání při každém potahu.